HTC Typhoon
Dane techniczne
Dane Podstawowe
- System (Standard GSM)900, 1800, 1900
- Waga (g) 106.3
- Szerokość (mm) 46.2
- Wysokość (mm) 107.54
- Grubość (mm) 17.5
- Maksymalny czas rozmów 318 min. (5.3 h)
- Maksymalny czas czuwania 210 h. (8.75 dni)
- Akumulator Li-Ion
- Pojemność 1050
Wyświetlacz
- Kolorowy

- Liczba kolorów 65 000
- Rozdzielczość ekranu 176 x 220 px
Wiadomości
- MMS

- EMS

- Klient pocztowy email

Pamięć
- Karta pamięci

- Pamięć wbudowana (MB)32
- Kompatybilne karty p. miniSD
Pozostałe parametry
- Gry

- GPRS

- EDGE

Komunikacja
- Bluetooth

- Przeglądarka WAP

- Podczerwień (IrDA)

- Klient pocztowy email

- Przeglądarka XHTML

- WiFi

Kamera
- Wbudowany aparat

- Lampa błyskowa

- Maks. rozmiar zdj. 640 x 480 px
- Zoom cyfrowy 4x
- Nagrywanie video

Oprogramowanie
- Dyktafon

- Kalkulator

- Zegarek

- Stoper

Funkcje głosowe
- Wybieranie głosowe

- System głośnomówiący

- Radio

- Odtwarzanie mp3

- Wideokonferencja

Pozostałe informacje
System operacyjny MS Windows Mobile 2003 SE; Procesor TI OMAP730, 200 MHz; GPRS klasa 10; Bluetooth v1.1; USB; Polifonia 40 glos.;Gotowe odnośnik na aukcję/blog
Sprzedajesz telefon na allegro, a może prowadzisz własną stronę? Zwiększ zainteresowania aukcją i wstaw odnośnik do opinii/specyfikacji telefonu na swojej aukcji/stronie internetowej.
Przekierowanie na specyfikacji telefonu:
<a href="http://worldgsm.pl/telefony/HTC/Typhoon/1999" title="Specyfikacja telefonu HTC Typhoon" target="_blank">Specyfikacja telefonu HTC Typhoon</a>
Dodaj komentarz
Za treść komentarzy serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Słowo w komentarzu może zawierać maksymalnie 30 liter. W innym wypadku komentarz nie zostanie dodany. Pamiętaj, aby pisać rzeczowo, na temat. W miarę możliwości wypowiedzi niedotyczące danego modelu telefonu będą usuwane, podobnie jak wulgaryzmy.
Odsłony: 1677
Komentarze: 5
Ocena telefonu: 5 (głosów 1)
Aby ocenić telefon trzeba się zalogować

Komentarze
< poprzednia | 1 | następna >
barca12
słaby aparat
Odpowiedz
mueke33
jest to super telefon mam taki kilka lat i do tej pory telefony z salonów orange czy plus to bieda w porównaniu z tym. Znany pod nazwą Qtek, audiovox, SPV, htc. polecam super sprzęcior!!!
Odpowiedz
~Mati
po 1 nie jest to jakis miss wygladu ale... nie jest zly
mam tel od 3lat i jeszcze ani razu mnie nie zawiodł obecnie chodzi na wm05 i super sprawa. po dograniu odpowiednich rzeczy jest wpelni funkcjonalny. aparat ci prawda 0.3 mpx ale na tamte czasy to i tak niezle mam w nim karte 4bg sd i smiga Elegancko bateria jest od nowosci i trzyma 3-4 dni zalezy jak sie uzytkuje. ma fajne bajery ktore umozliwiaja zaosczedzic baterie(np. sensor swiatla :) )
Odpowiedz
mueke33
posiadam ten telefon i jest super jak dlamnie jest 100 razy leprzy niż n90. Polecam wszystkim 100/100 i wielki +
Odpowiedz
beatka161
brzydki z wyglądu, nie podoba mi się.
Odpowiedz
< poprzednia | 1 | następna >