Motorola MC70 Symbol
Dane techniczne
Dane Podstawowe
- System (Standard GSM)850, 900, 1800, 1900
- Waga (g) 314
- Szerokość (mm) 79
- Wysokość (mm) 153
- Grubość (mm) 44
- Akumulator Li-Ion
- Pojemność 1900
Wyświetlacz
- Kolorowy

- Liczba kolorów 65 000
- Rozdzielczość ekranu 240 x 320 px
Wiadomości
- MMS

- EMS

- Słownik T9

- Klient pocztowy email

Pamięć
- Karta pamięci

- Pamięć wbudowana (MB)128
- Kompatybilne karty p. SDIO
Pozostałe parametry
- Gry

- GPRS

- EDGE

- CSD

Komunikacja
- Bluetooth

- Przeglądarka WAP

- Podczerwień (IrDA)

- Push To Talk

- Klient pocztowy email

- Przeglądarka XHTML

- WiFi

Kamera
- Wbudowany aparat

- Lampa błyskowa

Oprogramowanie
- Java

- Dyktafon

- Kalkulator

- Zegarek

- Stoper

- Notatnik

Funkcje głosowe
- Wybieranie głosowe

- System głośnomówiący

- Radio

- Odtwarzanie mp3

- Wideokonferencja

Pozostałe informacje
WAP v2.0; GPRS klasa 10; EDGE klasa 10; Bluetooth v1.2; WiFi v802.11 a/b; USB v1.1; Java MIDP 2.0; Polifonia; GPS SIRF III; Klawiatura QWERTY; Windows Mobile5, procesor XScale PXA270, 624 MHz; USB; Odporny na upadki, wilgoc, kurz, wysokie i niskie temperatury;Gotowe odnośnik na aukcję/blog
Sprzedajesz telefon na allegro, a może prowadzisz własną stronę? Zwiększ zainteresowania aukcją i wstaw odnośnik do opinii/specyfikacji telefonu na swojej aukcji/stronie internetowej.
Przekierowanie na specyfikacji telefonu:
<a href="http://worldgsm.pl/telefony/Motorola/MC70Symbol/1390" title="Specyfikacja telefonu Motorola MC70 Symbol" target="_blank">Specyfikacja telefonu Motorola MC70 Symbol</a>
Dodaj komentarz
Za treść komentarzy serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Słowo w komentarzu może zawierać maksymalnie 30 liter. W innym wypadku komentarz nie zostanie dodany. Pamiętaj, aby pisać rzeczowo, na temat. W miarę możliwości wypowiedzi niedotyczące danego modelu telefonu będą usuwane, podobnie jak wulgaryzmy.
Odsłony: 3029
Komentarze: 6
Ocena telefonu: - (głosów 0)
Aby ocenić telefon trzeba się zalogować

Komentarze
< poprzednia | 1 | następna >
barca12
MC 70 to profesjonalne ergonomiczne i trwałe urządzenie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach. Terminal jest wyposażony w laserowy układ rejestrowania obrazu i danych oraz rozwiązania zapewniające łączność głosową i transmisję danych w sieciach rozległych. MC 70 posiada wysokie parametry odporności na upadek i czynniki zewnętrzne.
MC 70 odczytuje dane używając do tego celu skanera laserowego 1D lub technologii 2D Imager. Umożliwia instalowania dowolnych aplikacji działających w systemie Windows Mobile.
Terminal dostępny w kilu wersjach umożliwiających dowolny sposób komunikacji czy to bezprzewodowy czy poprzez GPRS, GSM.
Odpowiedz
Solalola
nawet nie złe parametry.
ale ten wygląd...
Odpowiedz
< poprzednia | 1 | następna >