Motorola SLVR L7


Średnia cena

brak danych

Średnia ocena

brak ocen

Popularność

niska

Opinie

73


Ogólne informacje

Model

Motorola SLVR L7

Rodzaj karty SIM

Budowa

Rozmiar

113 x 49 x 11 mm (wys. x szer. x grub.)

Waga

96 g
Wyświetlacz

Rozdzielczość

176x220
Ilość kolorów 256
Aparat

Główny

Video

tak
Bateria

Akumulator

Li-Ion

Pojemność

840

Czas czuwania

14.6 dni (350 h)

Maksymalny czas rozmów

400 min. (6.7 h)
Sieć

GSM

850 900 1800 1900 [MHz]
Transmisja danych

GPRS

tak

EDGE

nie

HSCSD

nie

WAP

tak
Zalety
  • + długi czas rozmów (400 godzin)
  • + długi czas czuwania (350 godzin)
Wady
  • - brak Wi-Fi

Ten telefon ...

Ocena użytkowników

brak ocen


Współczynnik SAR

Wartość współczynnika SAR informuje, jak dużo energii wypromieniowanej przez dany aparat absorbowane jest przez organizm użytkownika. SAR określany jest w watach/kg tkanki.

brak danych dla modelu

Podziel się
Komunikacja

WiFi

nie

Bluetooth

tak

Inne

Wiadomości

SMS

tak

EMS

tak

MMS

tak

Push To Talk

tak

Klient e-mail

tak
Multimedia

Radio

nie

Dyktafon

nie

Obsługa MP3

tak

Java

tak
Pozostałe funkcje

System głośnomówiący

tak

Alarm wibracyjny

tak
 

Budzik

tak

Kalkulator

tak
 

Zegar

tak
Informacje dodatkowe dotyczące modelu

miniUSB


Mała zgrabna i powabna - nie to nie o niej , jej gabaryty mówią same za siebie 113 na 49 mm to dość sporo jak na zwykły telefon, no nie taki zwykły, zaczarowany. Tak dobrze przeczytaliście zaczarowany już w pierwszej chwili oczarował mnie swą grubością bo 11mm to mało, bardzo mało. Ale zacznę od początku.

Było lato 2008, swoje wakacje ze swoim zasłużonym Soniaczem wędrowałem od komisu do komisu szukając czegoś "ciekawego" jednak za 200 zł nic nie było, no prawie nic. Nic mi się nie podobało wszystko było jakieś takie grube, aż w końcu ujrzałem ją od niechcenia. Poprosiłem, aby mi ją pokazano i wziąłem do ręki dość ciężki i jakiś taki zimny, no tak w końcu ma metalową pokrywę na baterię, w lewym boku przyciski do nagłośnienia i przyciszania oraz programowalny klawisz funkcyjny, jak ktoś go gdzieś nazwał. Na lewej ściance ma przycisk od aparatu - nieporęczny i umiejscowiony za wysoko, ale to dlatego, że pod sobą ma slot kart pamięci (w instrukcji pisze, że do 512 ale na 1gb też pociągnie). Na tyle ma aparat VGA (standard jak na tamte czasy) jednak zdjęci robione nim nie wychodzą za dobrze, są takie nierealne. Z przodu ma wyświetlacz 1,9" o rozdzielczości 176/220, a pod nim wielkie klawisze osadzone na gumie - są dość wygodne i dobrze ktoś pomyślał, aby miały dodatkowy klawisz funkcyjny, który prowadzi do menu i wszystkich opcji jakie można w danej chwili wykonać. No nic ciekawego - pomyślałem jednak coś mnie podkusiło zapłaciłem i przyniosłem do domu, w pudełku znalazłem instrukcję gwarancję, ładowarkę i kartę. Wracając do historii, uradowany, że mam kartę pożyczyłem od kolegi kabel mini usb i połączyłem się z kompem. Wgrałem co tylko mogłem i zacząłem się bawić i jak się okazało na takim intensywnym użytkowaniu bateria trzyma 2/3dni, a czas ładowania to 2 godziny.

I tak to było z moją Motką którą mam do dziś i gdyby tylko ten jego aparat był nieco lepszy... Widzicie sami, że ten "blaszak" musi być zaczarowany z koro wytrzy

Oceń model

Opinie użytowników

avatar

zobacz wszystkie opinie