Około 50 tys. osób korzysta z akcji Środy z Orange

Akcja „Środy w Orange” cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak mówi sama nazwa promocji w każdą środę, w sieci Multikino w całej Polsce można kupić dwa bilety kinowe w cenie jednego.

Do niedawna akcja dotyczyły tylko konkretnych seansów. W nowej odsłonie można już oglądać wszystkie filmy, również w technologii 3D. Warunkiem skorzystania z akcji jest wysłanie SMS-a o treści FILM pod numer 241. Po chwili otrzymamy SMS-em kod, który należy pokazać w kasie Multikina przy zakupie biletu. Kody można zamawiać przez cały tydzień. Dodatkowo uczestnik akcji Orange otrzymuje 15% rabatu na zakup specjalnego zestawu w barach kinowych.

Oto co powiedział na swoim blogu rzecznik Grupy TP - Wojciech Jabczyński: ”Półtora miesiąca po wprowadzeniu nowej formuły Śród z Orange zauważyliśmy, że zdecydowanie efektywniej korzystacie z kodów. Już ponad 53 proc. z nich zamieniacie w kinach na bilety i tendencja jest mocno zwyżkowa. Dla porównania, kiedy startowaliśmy w styczniu tylko co piąty był wykorzystywany. Oznacza to, że szybko przyzwyczailiście się do tego, że kodów nigdy nie zabraknie. I dokładnie o to nam chodziło, kiedy wprowadzaliśmy zmiany. W styczniu i lutym z akcji korzysta w każdą środę średnio ok. 50 tys. osób. Najpopularniejsze filmy na jakie przychodziliście to: Dziewczyna z tatuażem, Sherlock Holmes, Kot w butach i ostatnio W ciemności” poinformował na .

Źródło: blog.tp.pl

Opinie

avatar