Motorola Zoom 2 w Polsce

Producent Motorola Mobility wprowadza w marcu na polski rynek dwa nowe tablety. Będzie to Motorola ZOOM 2, oraz Motorola ZOOM 2 Media Edition.
Obydwa urządzenia działają w oparciu o system operacyjny Android 3.2. Zostały wyposażone między innymi: w dwurdzeniowy procesor 1.3 GHz, w ekran wykonany z Corning Gorilla Glass, który został pokryty specjalną powłoką, która chroni przed skutkami zachlapania. Dzięki zainstalowanej aplikacji MotoCast użytkownik może strumieniowo odtwarzać muzykę, zdjęcia, filmy i dokumenty z komputera PC lub Mac, bezpośrednio na tablecie bez konieczności użycia dodatkowych kabli i narzędzi.

Morola XOOM 2 posiada na wyposażeniu 10,1 calowy panoramiczny wyświetlacz HD. Ponadto posiada rozwiązania przydatne dla biznesu: VPN (wirtualna sieć prywatna), bezpieczne szyfrowanie danych, Motoprint (aplikacja umożliwiająca bezprzewodowe drukowanie plików na drukarce sieciowej bezpośrednio z telefonu).
Całość działa na systemie operacyjnym Android 3.2 Honeycomb.

Motorola XOOM 2 Media Edition posiada ekran o przekątnej 8,2 cala i szerokim kącie widzenia 178 stopni, co jest niezwykle przydatne z punktu widzenia rozrywki. Taki kąt widzenia pozwala trzymać telefon w dłoni i jednocześnie pokazywać obrazy oraz filmy osobie siedzącej za nami lub nawet w dalszej części pomieszczenia. Tablet posiada wielokanałowe głośniki pozwalające odbierać przestrzenny dźwięk z głębokim basem. Ponadto urządzenie może służyć jako pilot do obsługi telewizora, kina domowego lub sprzętu audio.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 7 lat temu

  Nowość, a stary system daje Google do swoich tablet-ów, bo ma pewnie mniejsze wymagania hardware.

 • avatar
  kad.1990 7 lat temu

  kolejne tablety kolejnego powiedzmy niszowego producenta które mają dobrą specyfikacje, nie najgorszą cenę ale i tak są skazane na małą rzesze odbiorców

 • avatar
  mm75527 7 lat temu

  Media Edition, edycja medialna i ma mniejszy ekran, niż zwykły Zoom 2 do tego z panoramicznym wyświetlaczem HD!?