Znana sieć komórkowa zmienia swoją strategię

Sieć komórkowa T-Mobile postanowiła w 2012 roku zmienić prowadzoną przez siebie strategię. W tym roku prowadzona kampania reklamowa ma być bardziej ostra. Zmiany zostały już zapoczątkowane. Właśnie 4 marca ruszyła nowa kampania reklamowa z ofertą tanich smartfonów. Celem kampanii jest przyciągnięcie do T-Mobile klientów innych sieci, którzy zachęceni atrakcyjną ofertą zdecydują się na przeniesienie numeru od innego operatora do T-Mobile. Obecna oferta jest kolejną po wprowadzonej w styczniu promocji „Gwarancja najniższych cen telefonów”.

Obecnie T-Mobile przygotował promocję marki Heyah wykorzystując w tym celu włączenie do oferty tanich smartfonów. Podobno nowa Heyah ma być wielkim przełomem na rynku. Od tej pory ma się zmienić podejście do całej telekomunikacji.

Poza tym operator ma zamiar wykorzystać zmiany do jakich doszło w Polkomtelu i w ten sposób będzie chciał zwiększyć liczbę klientów biznesowych. Jednak głównym celem firmy jest walka z siecią Play, która od początku swojej działalności podbiera innym operatorom klientów, którzy wybierają ją ze względu na atrakcyjną ofertę. Tylko w 2011 roku do Playa przeniosło się prawie 2 miliony klientów.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Nic im zmiana strategi nie da, jeśli nie obniżą cen za połączenia tel.-iczne, SMS-y, MMS-y, dane pakietowe, wideo-rozmowy itd.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Niestety, ale od T-Mobile ludzie odchodzą, bo ma drogo. Uciekają do Plusa, Play-a i innych. Więc ,,Różowi'', idą za Orange i robią reklamy o przenoszeniu nr-ów.

 • avatar
  biker76 6 lat temu

  Szału nie ma. Ale z Playa na pewno ludzie uciekają.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Nie polecam T-Mobile, trzeba pilnować konta, bo znikają pieniądze z niego. Mają problemy z systemem i co jakiś czas muszą go naprawiać.

 • avatar
  Hunter 6 lat temu

  Korzystałem z Playa przez dwa lata skuszony pięknymi hasłami promocyjnymi i już po miesiącu zacząłem żałować podjętej decyzji. Zasięg słaby, w biurowcach i wybranych centrach handlowych brak. Najgorsza jest jednak niekompetencja pracowników ich infolinii. Wiele telefonów do nich i za każdym razem historię problemu musiałem opowiadać od początku. Reklamacja nie uznana. Ostatecznie zdecycowałem się przejść do T-MOBILE. Jestem tu od grudnia i mogę powiedzieć że nie ma porównania. Polecam konsultantów z salonu w Wawie na Puławskiej. Wczoraj do telefonu dokupiłem u nich I-Pada :-)

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Złodzieje kradną mi z konta pieniądze i później mają na reklamy. Lepiej by zrobili obniżenie kosztów SMS-ów, MMS-ów, Internetu i rozmów.

 • avatar
  janmaj 6 lat temu

  przed chwilą czytałem o tej Heyah-owej rewolucji czy jak nazwał to redaktor ewolucji, zastanówmy się czy T może konkurować- odpowiedź jest jasna może ma podpisane umowy z wielkimi producentami elektroniki (telefony, tablety, modemy itd.) ma pieniądze i duze doświadczenie na wielu różnego typu rynkach, tylko czy ma wizje tej rewolucji i ludzi którzy nie myślą do końca szablonowo tylko mają jaja proponować prawdziwe rewolucje (takie jak kiedyś było wprowadzenie Heyah) a nie kolejnej mobilnej aplikacji- swoistego konia trojańskiego którym jest aplikacja Freeyah.