Nowa Motorola Gleam +

Niebawem na rynku pokaże się Motorola Gleam+. Będzie dostępna w dwóch kolorach: białym i grafitowym. Nowy model z 2012 roku w porównaniu z wersją z 2011 roku posiada bardziej smukły kształt. Jest gruby na 13,5 mm i ma zaokrąglone kształty. Nowa Motorola posiada klapkę. Została wyposażona w wyświetlacz LED i oryginalny system powiadomień. Telefon ma elegancki wygląd, jest łatwy w obsłudze. Został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie prostotę i elegancję, głównie o kobietach, które uwielbiały telefony z klapką.

Małe wymiary telefonu sprawiają, że bez większego trudu mieści się on w dłoni. Motorola Gleam+ posiada przeglądarkę wyposażoną w HTML. Można w nim słuchać radia FM, oraz odtwarzać najpopularniejsze formaty plików dźwiękowych.
Telefon będzie dostępny w ofercie niektórych operatorów, oraz w sklepach elektronicznych. Sugerowana cena detaliczna ma wynieść 399 złotych.

Motorola Gleam+ została wyposażona między innymi w ekran 2,8 WQVGA, w pamięć wewnętrzną 50 MB z możliwością rozszerzenia do 16 GB za pośrednictwem kart microSD. Poza tym telefon posiada aparat 2 megapikselowy, złącze microUSB, Bluetooth 2,1 + EDR, gniazdo jack 3,5 mm, baterię 750 mAh.

Opinie

avatar

 • avatar
  janinka 6 lat temu

  Tutaj wpisz treść swojego komentarza

 • avatar
  janinka 6 lat temu

  Jak w Motoroli Gleam+włączyć napis Motorola?

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  W tel.-ach z klapkami chyba dość często przerywa się taśma doprowadzająca prąd do klapki, jeśli się dużo razy otwiera i zamyka.

 • avatar
  kad.1990 6 lat temu

  wreszcie coś motki co ma ręce i nogi

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Nic nadzwyczajnego. Prawdopodobnie bardzo szybko stanie się tańszy po premierze, bo chyba będzie mało chętnych na jego zakup.