Orange szykuje nową ofertę

Jakiś czas temu Play, T-Mobile i Plus wprowadziły u siebie ofertę nielimitowanych rozmów i wiadomości SMS przeznaczoną dla klientów indywidualnych za odpowiednią opłatą. Podobną ofertę dla swoich klientów zaczyna przygotowywać Orange. Jednak jak zapowiada nie będzie rywalizował z konkurencją za pomocą ceny. Oferta będzie bardziej skłaniała się ku jakości świadczonych usług, jak również na zaproponowaniu takich usług, których brakuje u konkurencji.

Orange chce przyciągnąć do oferty no limit klientów oferując im smartfony, które obecnie stanowią 40% wszystkich sprzedawanych urządzeń. Już w tej chwili istnieje możliwość wymiany telefonu po 9 miesiącach trwania umowy. Oferta została skierowana w stronę tych klientów, którzy związani są z operatorem umową na dłuższy czas, a nie posiadają jeszcze smartfona, a chcieliby z niego korzystać.
W Polsce oferta no limit jest skierowana raczej do bogatszych klientów i tak naprawdę w przyszłości raczej nie będzie miała większego znaczenia. W naszym kraju większe znaczenie odgrywają oferty ze smartfonami i darmowymi rozmowami, które w większości przypadków nie są wykorzystywane w całości.

Analitycy uważają, że Orange może zaproponować nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne. Jeżeli chodzi o Internet to w tym przypadku operator musiałby przebić ofertę Plusa, który oferuje swoim klientom 300 MB w ofercie podstawowej i 2,5 GB w ofercie droższej.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Zamiast polepszać jakość, to lepiej by obniżyli ceny na wszystko. Bo, to jest chyba gra pozorów, że coś robią.

 • avatar
  Muinek 6 lat temu

  Orange niby sie stara, ale jednak ich oferty nie sa tak interesujace w porownaniu do innych sieci. I mowi (a raczej pisze) to klientka Orange... Jedyne co mnie u nich trzyma to swiadomosc, ze wiekszosc znajomych jest w Orange..

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Plus oczywiście, mała pomyłka.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Pulsa nie przebije Orange, nie ma szans. ,,Pomarańczowi'' powinni się uczyć od Plusa, a nie wymyślać jakieś niby polepszenie jakości.