Telefon Boening z Androidem

Boening to nazwa, która kojarzy się przede wszystkim z samolotami, a nie z telefonami. Tymczasem być może już niebawem będzie kojarzona również i z nimi. Koncern lotniczy nosi się z myślą, aby wyprodukować super bezpieczny telefon, który będzie korzystał z szyfrowania rozmów i sprawdzonych aplikacji.
Firma jako jeden z największych na świecie producentów sprzętu wojskowego zdecydował się podjąć produkcji bezpiecznego telefonu komórkowego. Jego zadaniem będzie zapewnienie swobodnej komunikacji w krytycznych sytuacjach bez obawy, że ktoś niepowołany przechwyci rozmowę.

W zasadzie taki telefon nie jest żadną nowością na rynku, ponieważ podobne aparaty już działają i są dostępne w sprzedaży. Niestety kosztują dość sporo, bo od 15 do 20 tysięcy dolarów za sztukę. Boening ma zamiar zająć się produkcją nieco tańszego telefonu. Do tego jego telefon miałby być kompatybilny ze wszystkimi standardowymi aplikacjami. Jednak w dalszym ciągu będzie to produkt nie dla zwykłego użytkownika. Na pewno nie będzie dostępny w sklepach z telefonami.

Opinie

avatar

 • avatar
  Twój nick 6 lat temu

  FeloHk , [url=http://ewefwajkmamp.com/]ewefwajkmamp[/url], [link=http://xgfwhmwivowv.com/]xgfwhmwivowv[/link], http://jfeerkqlpdis.com/

 • avatar
  Twój nick 6 lat temu

  Pomysł tapety na suicife mnie zachwycił. Tapety na jednej ścianie mają same zalety ciekawy akcent w pokoju, brak przeładowania, zachowana optycznie przestrzeń, niższe koszty.Ja tylko zastanawiam się nad tapetami i fototapetami najczęściej Made in Poland . Wzory często są fantastyczne, z pomysłem, w fajnych kolorach. Niestety mnie niepokoi materiał z jakich są zrobione. Przecież to folia, struktura nieoddychalna! Tyle mf3wimy o eko, materiałach organicznych, szukamy Fair Trade, a tu bezkrytycznie zgadzamy się na położenie dzieciom na ścianie folii! Coś, czego nawet nasi rodzice unikali i tapety vinyl\'owe kładli ewenualnie w przedpokojach.Po ostatnich doświadczeniach klimatycznych niestety musimy trochę mniej bezkrytycznie podchodzić do materiałf3w oferowanych nam przez rynek. Czytamy informacje na produktach spożywczych, wybieramy do pokoi dzieci farby oddychalne i na tym się konczy? Pewnie położenie folii na niewielką przestrzeń nie zaszkodzi, ale na całą ścianę, już bym się zastanawiała. Wiem, że rodzice są rozsądni, ale niektf3rzy chcą poszaleć długoterminowo robiąc krzywdę dziecku.Oj, moralizatorsko wyszło, ale to moje ostatnie przemyślenia i obserwacje, na świeżo, związane z poszukiwaniami ciekawostek na rodzimym rynku.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Wolałbym tel. satelitarny, niż Boening-a produkt, który szyfruje rozmowy i mnóstwo kosztuje.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Super bezpieczny tel., mam nadzieję, że nie będzie taki bezpieczny, jak ich samoloty, bo ich samoloty miały więcej wypadków, niż Airbus-y. Później okaże się, iż można szybko odkodować te rozmowy i nie będzie bezpieczny.

 • avatar
  kad.1990 6 lat temu

  bardzo drogi ciekawe czy będzie "niezniszczalny"?a z jaką firmą kooperuje w tej produkcjii?

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Ciekawe, czy teraz Airbus wypuści także pod swoją marką konkurencyjny tel.