Starter Euro 2012 w Orange

Euro 2012 zbliża się szybkimi krokami. W związku z tym Orange pomyślała o zagranicznych kibicach, którzy przyjadą do Polski na Euro i przygotowała dla nich specjalną ofertę – starter z nielimitowanymi połączeniami w sieci Orange.

W oficjalnym starterze UEFA Euro 2012 znajduje się zestaw startowy dostępny w taryfie Orange One. Abonent otrzyma jednorazowo 50 zł. na start, a w momencie aktywacji startera, dodatkowy bonus. Otrzymany bonus będzie można wykorzystać na nielimitowane połączenia do Orange bądź na 170.000 tys. wiadomości SMS lub 130.000 tys. MMS – ów do sieci Orange, bądź 5 GB w przypadku kiedy środki z bonusu zostaną wykorzystane na jedną z wyżej wymienionych opcji. Z kolei przy wykorzystaniu środków zarówno na minuty, SMS – y, MMS – y transfer danych, przyznane środki zostaną odpowiednio przeliczone w oparciu o zasadę wymienności, i tak na przykład: 10 minut będzie równoznaczne z 19 SMS – ami i 14 MMS – ami bądź 580 KB. Bonus staje się aktywny w momencie aktywacji startera i jest ważny przez 30 dni.

Cena startera to 50 zł. W państwach Europy Zachodniej jego cena będzie wahać się w granicach 10 do 20 euro. Pieniądze będą mogły być też wykorzystane na połączenia do pozostałych sieci w Polsce i za granicą. Startery będzie można nabyć w salonach Orange oraz w sieci Ruch.

Opinie

avatar

 • avatar
  Twój nick 3 lata temu

  Keep it coming, wrresit, this is good stuff.

 • avatar
  Twój nick 3 lata temu

  Evyreone would benefit from reading this post

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Bardzo szkoda, że Orange nie myśli tak o polskich klientach, jak o zagranicznych. Widać, iż jest zagraniczną firmą.