Premiera Galaxy SIII już za kilka dni

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wreszcie wszystkie plotki na temat premiery i samego Samsunga SIII zostaną niebawem zakończone. Producent w końcu zdecydował się na oficjalne zaprezentowanie swojego nowego dziecka. Obecnie wysyłane są zaproszenia na imprezę pod nazwą „Samsung Mobile Unpacked”, która ma się odbyć 3 maja. Zawsze na tego typu imprezie dochodziło do prezentacji najbardziej wyczekiwanych produktów. Czy tym razem będzie podobnie, przekonamy się za kilka dni. Na zaproszeniu nie jest bowiem dokładnie napisane, że chodzi właśnie o naszego smartfona.

Do tej pory plotek na temat urządzenia było sporo. Większość z nich przekazywała błędne informacje. Po podaniu informacji odnośnie premiery na Samsung Mobile Unpacked w sieci pojawiły się nowe doniesienia związane z Samsungiem Galaxy SIII.
Podobno telefon ma trafić do sprzedaży w kilku wersjach. Ma być dostępny w różnych kolorach obudowy (biała, czarna lub niebieska). Poszczególne modele mogą być wyposażone w 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi ekran z obrazem w jakości 1080p, czterordzeniowy procesor Exynos i zintegrowany modem 4G ze standardem LTE.
Telefon ma być oficjalnym urządzeniem Olimpiady w Londynie, a do premiery ma dojść równolegle w Nowym Jorku, Seulu i Dubaju.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  O premierze w Europie zapomnieli, bardzo nieładnie, teraz my zapomnimy o kupowaniu koreańskich produktów, takie odwzajemnienie.

 • avatar
  miska11_1997 6 lat temu

  Taaa ciekawe ile bedzie kosztowal

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Niezłą ma specyfikacje, ale wszystko okaże się już niebawem.