Aplikacja Pogoda TVN Meteo w telefonach z Androidem

Przed wakacjami użytkownicy smartfonów z Androidem otrzymali od pogodowego kanału telewizyjnego Grupy TVN nową aplikację niezwykle przydatną podczas wakacyjnych wojaży: Pogoda TVN Meteo.  

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z Google Play. Pozwala ona pobrać dane pogodowe pochodzące z 80.000 miejscowości z Polski i całego świata. Użytkownik otrzymuje między innymi informacje o temperaturze odczuwalnej, zachmurzeniu, opadach, sile, kierunkach oraz prędkości wiatru, jak również o ciśnieniu.

 

Oprócz aktualnej prognozy pogody istnieje możliwość zapoznania się z prognozą na najbliższe 24 godziny, poznania prognozy długoterminowej (najbliższe 15 dni).

Podawana prognoza jest jak najbardziej aktualna. Aplikacja łączy się na bieżąco z Internetem i aktualizuje dane co godzinę. W zależności od chęci użytkownika, aplikacja może automatycznie sprawdzić lokalizację i pokazać bieżące warunki pogodowe.

 

W przyszłości aplikacja będzie dostępna również dla systemu iOS.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 7 lat temu

  Zazwyczaj, to aplikacje tylko na Android-a i iOS-a powstają w pierwszej kolejności, a co z Symbian-em i zwykłymi użytkownikami, którzy mają proste komórki i oprogramowanie związane z Javą!?

  • avatar
   濂勭編 榛掔硸鐒奸厧 銇娿仚銇欍倎 3 lata temu

   ハイカットはショートパンツやクロップドパンツとの相性は抜群です!。 濂勭編 榛掔硸鐒奸厧 銇娿仚銇欍倎 http://saddlesbazaar.com/dhwwvok/Beer2-099495_EING42dso.html