Samsung Galaxy Note II już niebawem

Samsung cały czas gna do przodu i zadziwia wszystkich nowymi urządzeniami. Jeszcze mamy w pamięci niedawną premierę Galaxy SIII, a tu już na horyzoncie pojawiają się nowe informacje dotyczące Galaxy Note II.

 

Według pierwszych doniesień jakie się pojawiły na temat Galaxy Note II, miał się on pojawić na rynku we wrześniu bieżącego roku. Tymczasem obecnie mówi się o przyspieszeniu jego premiery o miesiąc. I tak miałoby do niej dojść w sierpniu. Najprawdopodobniej powodem przyspieszenia premiery jest fakt, że we wrześniu ma zostać zaprezentowany iPhone5, a Samsung ma ambicje, aby pierwszy pokazać swój nowy produkt.

 

Galaxy Note II najprawdopodobniej został wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 5,5 cala (rozdzielczość nie jest jeszcze znana), chociaż krążą plotki, że ma mieć 1920 x 1080 pikseli. Całość ma działać pod kontrolą systemu Android 4,1 Jelly Bean i procesora czterordzeniowego.

Jak na razie Galaxy Note jest jedynym tego typu urządzeniem działającym na rynku, ale już niedługo może mieć konkurencję w postaci urządzenia LG – Optimusa Vu.

 

Wszystkie podane informacje nie są potwierdzone i są jedynie domysłami. Na ile są one prawdziwe trzeba będzie poczekać co najmniej do sierpnia.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Chcą być pierwsi, żeby później nie było, że ktoś od kogoś podpatrzył wzornictwo, czy też nowe technologie sobie przywłaszczył.

 • avatar
  janmaj 6 lat temu

  to bardzo dobra wiadomość

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  No, to rodzi się konkurencja dla Galaxy Note II, tylko szkoda, że to koreańcy ze sobą konkurują, a nie jakiś europejski producent, choćby rodzima Manta lub inna.

  • avatar
   銈儰銉庛兂 銉熴儵銉笺儸銈逛竴鐪?2015 3 lata temu

   裾のフリルにはツヤを抑えたビンテージサテンを使用し高級感を、インナーにはさらっとひんやり感を持続させる接触冷感機能をプラス。 銈儰銉庛兂 銉熴儵銉笺儸銈逛竴鐪?2015 http://donlasisimusic.com/dhgzecf/Canon-633510_EING00isl.html