Tani telefon od myPhone

Dzisiaj 17 lipca 2012 roku do sprzedaży trafił telefon myPhone 1065 SPECTRUM z serii myPhone Simple Life. Telefon został wyposażony między innymi w odtwarzacz audio z obsługą kart pamięci microSD.

 

Telefon posiada dość charakterystyczne duże klawisze. Do tego czytelne, proste i obrazkowe menu. Z boku znajdują się klawisze blokady klawiatury, radia, latarki, oraz funkcja SOS.

Wyżej wymienione funkcje zostały stworzone z myślą o osobach bardziej dojrzałych i szukających bardziej prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

 

MyPhone 1065 posiada również kolorowy wyświetlacz o podwyższonym kontraście. Dodatkowo tryb głośnomówiący, który między innymi daje możliwość słuchania muzyki z odtwarzacza z pominięciem słuchawek. Podobnie jak i inne aparaty, telefon posiada takie stałe opcje, jak: zegar, alarm, kalendarz, kalkulator, funkcję szybkiego wybierania (można przypisać numery telefonów bezpośrednio do 10 klawiszy).

 

Na koniec sprawa wyglądu: obudowa została wykonana z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Akumulator jest litowo-jonowy. Posiada pojemność 800 mAh. Bateria wytrzyma w stanie czuwania czas do 11 dni, a w czasie rozmów do 5 godzin.

 

Sugerowana cena aparatu to 149 złotych brutto, a więc niewiele, ale też i sam telefon nie odznacza się niczym szczególnym.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Dobry telefon komórkowy dla seniorów, juniorów i nie tylko, a do tego polski. Do pracy telefon w sam raz.

  • avatar
   銇亾 涓€杓粖 3 lata temu

   大吟醸に劣らない吟醸香は他メーカーの1万円もする大吟醸クラスにも匹敵するほどの価値あり!こちらも“毎日飲める吟醸酒以上シリーズ”に追加です!。 銇亾 涓€杓粖 http://416hourglassgirls.com/dhqvtjl/Road-bike-516624_EING42srk.html