Play – aplikacja do zamawiania taksówek przez smartfony

Sieć komórkowa Play zapowiedziała, że udostępni swoim klientom aplikację, która pozwoli im zamówić taksówkę za pośrednictwem smartfona. Aplikacja ta to iTaxi. Jest to system, który łączy bezpośrednio pasażerów i kierowców taksówek. Jest on wspólnym przedsięwzięciem eo Networks i Łukasza Wejcherta i jedynym takim systemem działającym w Polsce.

 

Aplikacja już w tej chwili jest dość popularna. Od momentu jej komercyjnego startu zdążyło ją już pobrać ponad 19.000 użytkowników z App Store i Google Play.

Zakłada się, że na koniec trzeciego kwartału liczba aut dostępnych w iTaxi przekroczy wartość 1.300. Tym samym zwiększy się zasięg działania aplikacji.

 

Współpraca Play z iTaxi to wyjście naprzeciw potrzebom klientów, którzy oczekują od swojego operatora komórkowego innowacyjnych rozwiązań, które mają pomóc im w codziennym życiu. Aplikacja iTaxi jest właśnie przykładem takiego rozwiązania.  

Ponadto Play jest też partnerem telekomunikacyjnym firmy iTaxi. Dostarcza firmie smartfony, karty SIM, transmisje danych, które są wykorzystywane przez taksówkarzy.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Wspólnie czerpią z tego zyski, a więc współpracują z sobą chętnie.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Jeśli jest darmowe zamawianie, to okay, a jeśli trzeba płacić za połączenie, by zamówić iTaxi, to już nie jest ciekawie. Wspólnie czerpią w tego zyski, a więc współpracują z sobą chętnie.

  • avatar
   甯冨洠 銉炪儍銉?銇娿仚銇欍倎 3 lata temu

   洗い替えができる3枚組でお届けします。 甯冨洠 銉炪儍銉?銇娿仚銇欍倎 http://flijkart.com/dhnuqhl/butuan3-118594_EING32usd.html