Kolejny weekend z Orange

Weekendy z Orange już na dobre zagościły w ofercie tego operatora komórkowego. W obecny weekend klienci mogą aktywować darmowy pakiet 2 GB na transmisję danych. Dzięki niemu mają oni szansę surfować za darmo po Internecie za pomocą laptopa, tabletu lub telefonu komórkowego.

 

Darmowy pakiet transmisji danych można aktywować w ten weekend (od piątku 27.07.12 od godz. 20 do niedzieli 29.07.12 do godz. 23,59) wysyłając wiadomość SMS o treści „W” pod bezpłatny numer 80 200. Powyższy pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin. Oferta jest dostępna dla abonentów usług komórkowych Orange, w tym również usług mobilnego Internetu Orange Free oraz Business Everywhere.

 

Pakiet jest ważny w zależności od rodzaju oferty, w której posiadaniu jest klient. I tak w przypadku abonenta oferty na kartę oraz Mix, pakiet jest ważny 3 dni. Przy ofertach na abonament Orange Free i Business Everywhere pakiet jest ważny do końca okresu rozliczeniowego.

Dużym plusem Weekendów z Orange jest fakt, że klienci Orange w jeden weekend w miesiącu mają szansę za darmo przetestować wybraną usługę.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Niech biorą inni operatorzy przykład z Orange. 27,59 godzin i to ma być darmowy weekend. Całe 24 godziny można stracić na aktywacje. Jak coś darmowe, to się nie spieszą.

  • avatar
   娓呴厭 鏉剧姊?璞揩 3 lata temu

   北欧フィンレイソン「ヘレ」 ジャガード織り オーダーカーテンの紹介・フィンレイソンは北欧フィンランドの最古のテキスタイルメーカーです。 娓呴厭 鏉剧姊?璞揩 http://www.cheburashkin.ru/dhaikdw/Beer2-242945_EING81kvc.html