Prawie wszystko o Nexus 7

Nexus 7 od wczoraj jest dostępny w przedsprzedaży. Do sklepów ma trafić 25 września w cenie 999 zł. (wersja 16 GB). Telefon działa pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean (najnowsza wersja). Jest pierwszym tabletem z serii Google Nexus, oraz wspólnym dzieckiem firmy Asus i Google.

 

Telefon został wyposażony w ekran HD o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Urządzenie charakteryzuje się posiadaniem obrazu wysokiej jakości, który sprawdza się w takich aplikacjach jak: gry, filmy, przeglądanie Internetu, czytanie książek. Wysoka jakość obrazu jest możliwa dzięki zastosowaniu technologii Asus Tru Vivid (zwiększona wyrazistość i jasność). Z kolei panel IPS oferuje bardzo dobrą jakość grafiki i kąt widzenia 178 stopni. Urządzenie jest też odporne na zarysowania i zadrapania dzięki zastosowaniu w nim szkła Corning Fit i odpowiednio wyprofilowanej obudowy.

 

Nexus 7 posiada czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 (pozwala na płynne działanie wielu aplikacji jednocześnie), układ graficzny GeForce z 12 rdzeniami (zapewnia doskonałą jakość grafiki). Z kolei technologia 4-PLUS-1 pozwala oszczędzać baterię i zapewnia maksymalne osiągi. Użytkownik może swobodnie korzystać z ponad 600.000 tys. aplikacji i gier, które dostępne są przez Google Play. Poza tym ma dostęp do bardziej udoskonalonych powiadomień, nowych widgetów. Dzięki nim może łatwo dotrzeć do najważniejszych informacji.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Dość ciekawy, ale ciekawe, czy się cena przyjmie, bo może być mało atrakcyjna w stosunku do innych tablet-ów konkurencji.

  • avatar
   銈儹銉冦儎銈с儶銈?銈点偆銉愩兗銉娿儞 渚℃牸 3 lata temu

   扱い方もシンプルで分かりやすいので、ウォーキングを始めるという方には第七世代の歩数計機能が活躍しそうです。 銈儹銉冦儎銈с儶銈?銈点偆銉愩兗銉娿儞 渚℃牸 http://puppiesgate.com/fgmfpgu/267868_h8u77phx-daohang3.html

   • avatar
    銉撱偄銉炽偔 roma3 3 lata temu

    淡麗なすっきりとした飲み口で、料理の邪魔をしません。 銉撱偄銉炽偔 roma3 http://damianpal.com/dhlfeko/Bianchi-bike-456004_EING86osy.html