HTC J. Butterfly

Od pewnego czasu w mediach zaczęły pojawiać się plotki o tym, że HTC ma zamiar wypuścić na rynek nowego smartfona. Producent potwierdził, że pojawiające się plotki są prawdą. Jak na razie telefon jest przeznaczony jedynie dla japońskich użytkowników.

 

Nowy smartfon HTC J Butterfly posiada 5 calowy ekran Super LCD 3 o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli wyprodukowany przez Sharpa. Prawdopodobnie na dzień dzisiejszy jest to największa wartość na rynku. Poza tym na wyposażeniu smartfona znalazł się czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdradon S4 Pro z częstotliwością taktowania 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM, łączność LTE, moduł NFC, 8 megapikselowa kamera. Nad całością będzie czuwał najnowszy Android 4.1 Jelly Bean.

 

W Japonii telefon będzie miał swój debiut już w grudniu bieżącego roku. Będzie dostępny w ofercie operatora komórkowego KDDI, działającego na tamtejszym rynku. Jeszcze dokładnie nie wiadomo czy urządzenie będzie dostępne w sprzedaży na rynku europejskim.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Przy takich parametrach, to powinna być 12 megapikselowa kamera. W tym roku napewno się nie ukaże na polskim rynku, a może i zupełnie nie będzie sprzedawany u nas.

 • avatar
  olex 6 lat temu

  Odwrotnie jak kolega poniżej ja kupuję Hateceka i jestem z niego bardzo zadowolony,więc oczekiwałbym osobiscie iż na polskim rynku sie jednal ukaże,bo to niezła marka i klasa..

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  No to ,,motylek”” do polskiego klienta prędko nie doleci lub też nie będzie go całkowicie na polskim rynku. Mógłby sobie ,,polatać”” w sieci LTE, którą akurat my posiadamy.

 • avatar
  koronowo 6 lat temu

  Mnie ciekawi jedno, a mianowicie cena tego cudeńka.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Niezłe parametry, ale kamera chyba raczej odstaje od reszty. Nie liczą się z europejskim rynkiem, a więc my nie liczmy się z HTC i nie kupujmy ich produktów.