Prezentacja Samsunga Galaxy SIII mini

Kilka dni temu Samsung zaprezentował kompaktową wersję smarftonu Galaxy SIII. W pokazanym urządzeniu wielkość wyświetlacza została zmniejszona do 4 cali.

Telefon działa pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean. Na wyposażeniu znalazł się między innymi asystent głosowy S Voice. Rozpoznaje on potoczny język mówiony, oraz umożliwia sterowanie głosowe, na przykład odblokowywanie telefonu, odtwarzanie ulubionych piosenek, regulację głośności, automatyczne uruchamianie aparatu, wykonywanie zdjęć za pomocą prostych, konfigurowalnych poleceń głosowych. Poza tym telefon rozpoznaje gesty, a zainstalowana funkcja Smart Stay śledzi oczy użytkownika. Oznacza to, że ekran zostaje wygaszony dopiero wtedy kiedy użytkownik na niego nie patrzy. Z kolei funkcja Direct Call pozwala podczas czytania wiadomości SMS automatycznie zadzwonić przez podniesienie telefonu do ucha, Smart Alert informuje za pomocą wibracji o nieodebranych połączeniach lub wiadomościach już w momencie wzięcia telefonu do ręki.

Galaxy SIII mini posiada jeszcze więcej innych przydatnych dla użytkownika funkcji, jak miedzy innymi: funkcję, S Beam, czy Buddy photo share.

 

Samsung Galaxy SIII mini został wyposażony między innymi w ekran 4.0 Super AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 z funkcją Smart Stay, w główną kamerę 5 megapikselową z auto focusem i lampą flesz LED, w MP3, w przeglądarkę plików biurowych, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, w baterię 1.500 mAh.

 

Podstawowe różnice pomiędzy Samsungiem Galaxy SIII mini, a Samsungiem Galaxy SIII:

 • mniejszy ekran,
 • mniejsze wymiary i waga
 • mniejsza rozdzielczość ekranu,
 • słabszy procesor,
 • mniejsza matryca głównego i przedniego aparatu.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Czyli gorsze wydanie i pewnie tańsze. Azjaci dużo patentów biorą pewnie od Apple i to nielegalnie zapewne. Może znów będzie plagiat i walka na patenty.

  • avatar
   銈儰銉庛兂 eos kiss x4 3 lata temu

   商品詳細 アッパーの補強とベロ部のフットスリーブ構造によりユーロステップに必要な足との一。 銈儰銉庛兂 eos kiss x4 http://phuquocvn.net/fgmnowt/648250_b1z40eev-Canon.html

   • avatar
    銈ゃ儢銈点兂銉兗銉┿兂 闉?鏂颁綔 3 lata temu

    夜間にも視認性の高いバックライト、インディグロナイトライトを装備しています。 銈ゃ儢銈点兂銉兗銉┿兂 闉?鏂颁綔 http://deasongarnerlaw.com/dhsugbd/YvesSaintLaurent-169616_EING54pha.html