Samsung Galaxy SIII mini w przedsprzedaży

Od dzisiaj 30 listopada 2012 roku rusza oficjalna przedsprzedaż Samsunga Galaxy SIII Mini. Do tej chwili telefon był dostępny jedynie w sieci Komputronik w cenie 1.399 zł.

Smartfon działa na systemie operacyjnym Android 4.1.1 Jelly Bean. Na jego wyposażeniu znalazła się nawigacja GPS/GLONASS, Bluetooth 4.0, opcjonalnie technologie zbliżeniowe komunikacji S Beam, oraz NFC. Poza tym telefon posiada sporo innych ciekawych rozwiązań technologicznych, tak jak na przykład rozpoznawanie gestów użytkownika, czy funkcja Smart Stay śledząca oczy użytkownika. Ekran nie wygasza się dopóki użytkownik patrzy na niego.

 

Kolejne ciekawe funkcje to między innymi funkcja Direct Call, czy Smart Alert. Na uwagę zasługuje też ciekawe rozwiązanie jakim jest funkcja S Voice, która umożliwia sterowanie głosowe telefonem. Polega to na tym, że za pomocą wydawanych poleceń głosowych można między innymi odblokować telefon, odtwarzać piosenki, regulować jego głośność.

 

Funkcja S Beam pozwala w szybki i łatwy sposób przesyłać pliki, kontakty i inne informacje na drugie urządzenie za pomocą tylko jednego dotknięcia. Fotografie mogą być udostępniane automatycznie innym osobom, które się na nich znajdują bezpośrednio z aparatu bądź z poziomu galerii zdjęć. Możliwe to jest dzięki funkcji Buddy Photo Share.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 7 lat temu

  To teraz kolej na Samsung-a Galaxy SIII maxi big. ;)

 • avatar
  peter_krk 7 lat temu

  czekam :)

 • avatar
  mm75527 7 lat temu

  Trochę jest ciekawych rozwiązań technologicznych. Tylko czemu technolgie zbliżeniowe komunikacji S Beam, oraz NFC są opcjonalnie i pewnie trzeba będzie dopłacać.

 • avatar
  kad.1990 7 lat temu

  super zara sprzedam laptoka i se kupie to cacko

 • avatar
  mm75527 7 lat temu

  Po amerykańskim szpiegowskim GPS-ie, to teraz przyszedł czas, żeby i rosyjski system satelitów GLONASS nas szpiegował.

  • avatar
   銉炪優銉併儯銉?銇娿仐銈冦倢 4 lata temu

   アシックス ストッキング(2足組) XSS073 45こちらの商品は、ご注文をいただいてからのお取寄せとなります。 銉炪優銉併儯銉?銇娿仐銈冦倢 http://www.easymoneycentral.com/fgmjhql/893351_h1h81dny-Cross-bike.html

   • avatar
    銈淬儶銉?7銈ゃ兂銉?銉娿儞 4 lata temu

    ※ポストや新聞受けへの投函になります。 銈淬儶銉?7銈ゃ兂銉?銉娿儞 http://daregoshinews.ir/dhktuyw/daohang2-979315_EING77tmm.html