Nowe stawki MTR

Dzisiejszego dnia (tj. 17 grudnia) wszyscy polscy operatorzy komórkowi otrzymali decyzję z nowymi stawkami MTR jakie zostaną wprowadzone od 1. stycznia. Decyzje otrzymali: Polkomtel, PTC, Centertel, Aero2, CenterNet, Mobyland oraz P4.

Prezes UKE ogłisił, że stawka MTR od 1. stycznia do 30. czerwca 2013 roku będzie wynosiła 8,26 groszy. Od dnia 1. lipca będzie już wynosiła 4,29 groszy. Według prezesa UKE wdrożenie takich zasad rozliczeń międzyoperatorskich wprowadzi symetrię w opłatach za połączenia do każdej sieci komórkowej, jak również powinno przełożyć się na dalsze spadki cen detalicznych za połączenia telefoniczne.

Źródło: UKE

 

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Pseudo-obniżki, a tak operatorzy znajdą sposób, żeby za to wszystko zapłacili wszyscy klienci, a oni nie poniosą żadnych strat.

 • avatar
  marczelllo 6 lat temu

  Zanim ruszą obniżki, troche poczekamy, na wiele nie liczę.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Pewnie ,,wielka trójka”” 3ma się mocno razem, a na uboczu będą zawsze ,,fioletowi”” z droższymi stawkami do niej.

 • avatar
  leko 6 lat temu

  Ciekawa sytuacja. Czy operatorzy pójdą dalej i wyrównają w końcu stawki na połączenia wychodzozące, tak aby dzwoniąc do kogolwiek była identyczna stawka w taryfie. A nie jak teraz, że przykładowo w Simplusie w taryfie Nowy Simplus było tak, że dzwoniąc do Playa płacę dużo więcej niż jakbym dzwonił na numer z Orange.

 • avatar
  mm75527 6 lat temu

  Raczej operatorzy sieci komórkowych więcej zarobią pieniędzy, niż obniżą stawki dla klientów.

  • avatar
   銉忋偆銈兗銉?娲楁刊姗?e2 3 lata temu

   【8/31 10:00〜▲エントリーで店内最大24倍】【2点以上対象商品】【エントリーでシューズケースプレゼント】asics(アシックス)【コートチェイスLA2 TOB515】バドミントンシューズ 銉忋偆銈兗銉?娲楁刊姗?e2 http://inarrituabogados.com/fgdbxte/592283_r7z62xjt-xiyiji.html

   • avatar
    銉嗐偅銉炽儛銉笺儵銉炽儔 銈偊銉堛儸銉冦儓 閫氳博 3 lata temu

    テスターによるプレーテストでも、その効果が実証されている。 銉嗐偅銉炽儛銉笺儵銉炽儔 銈偊銉堛儸銉冦儓 閫氳博 http://rozi101.ru/dhyydex/timberland-681753_EING55rcd.html