Nokia Lumia niebawem w polskich sklepach

4 lutego 2012 roku w polskich sklepach pojawi się seria telefonów Nokia Lumia. Taką informację podał dyrektor generalny Nokia Poland. Na początku w skład serii wejdą dwa modele telefonów: Lumia 800 i Lumia 710 dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Do rodziny telefonów wchodzi jeszcze trzeci model Lumia 900, ale będzie on dostępny jedynie na rynku amerykańskim.

Wejście na rynek zostanie poprzedzone trwającą 2 tygodnie akcją reklamową i promocyjną przeprowadzoną pod nazwą „niezwykły każdy dzień”. Będzie to zupełnie inna kampania w porównaniu do tych wcześniejszych. Będzie ona polegała na przeprowadzeniu działań podczas których klienci będą mogli wypróbować nowe produkty.
Aż w 13 dużych polskich aglomeracjach, takich jak między innymi: Warszawa, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Rzeszów, Lublin, Katowice, Zielona Góra konsumenci będą mieli możliwość krótkiego przetestowania obu modeli. W trzech miastach: w Warszawie, Krakowie i Łodzi pojawiają się „showroomy". W pozostałych będą specjalne ciężarówki ze sprzętem Microsoftu i Nokii.

Telefony Lumii nie należą do najtańszych urządzeń. Producent wycenił model 800 na kwotę około 2.250 złotych, a model 710 na kwotę około 1.499 złotych. W obu przypadkach są to ceny sugerowane. Telefon od dnia swojego debiutu będzie dostępny w ofercie naszych czterech największych operatorów: Orange, T-Mobile, Plusa i Play.

Opinie

avatar

 • avatar
  biker76 9 lat temu

  Uważam, że model należy przetestować bo zapowiada się ciekawie.

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Nokia Lumia 900 była najlepszym smartphone-m na CES-ie 2012.

 • avatar
  ionzie 9 lat temu

  taki nawet ten telefon ; p zawsze jak telefon to nokie kupuje xd

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Jak zawsze najlepszy model Nokii jest tylko dostępny na rynku amerykańskim.