Nowa promocja w Orange

Użytkownicy korzystający z usług sieci komórkowej Orange w terminie do 29 lutego 2012 roku będą mogli skorzystać z promocji przewidzianej dla kierowców tankujących na stacji Statoil. Każdy zakup doładowania na stacji w okresie trwania promocji będzie premiowany dodatkowym pakietem minut. Doładowanie nie może być niższe od kwoty 35 złotych. W ramach takiego zakupu użytkownik otrzyma 60 dodatkowych minut na połączenia do wykorzystania w sieci Orange. Doładowanie będzie dostępne poprzez terminal epay znajdujący się w kasach Statoil. Po dokonanym zakupie użytkownik otrzyma wydruk, na którym będzie znajdował się czternastocyfrowy kod. W celu doładowania konta trzeba będzie wpisać w telefonie następujący ciąg znaków *125*14 cyfrowy kod # a następnie nacisnąć klawisz z zieloną słuchawką.

Przy doładowaniu telefonu kwotą 35 złotych klient Statoil otrzymuje dodatkowo 60 minut na rozmowy w Orange. Minuty w formie bonusu ważne są przez 1 miesiąc. Natomiast powyższe doładowanie promocyjne przedłuża ważność konta o 9 miesięcy. Zasilenie konta potwierdzone jest wiadomością SMS. W promocji biorą udział wszystkie stacje Statoil działające na terenie całej Polski.

Opinie

avatar

 • avatar
  tomek12503 9 lat temu

  fajna propozycja, szkoda że nie dotyczy wszystkich stacji

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Co to ma znaczyć,doładowanie promocyjne przedłuża ważność konta o 9 miesięcy!?Znów zaczynają złodziejskie praktyki.

 • avatar
  gosc 9 lat temu

  to oferta prepaid, jeżeli się nie mylę. A co z ofertą Postpaid? Dzisiaj się kończy wyprzedaż, a co dalej?

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Co za promocja do niczego.Jeszcze do tego promują chyba norweskie stacje paliw.Lepiej niech promują nasze,jak np.Orlen,czy Lotos.