Nowa promocja w T-Mobile

Od 2 lutego 2012 roku użytkownicy sieci komórkowej T-Mobile będą mogli skorzystać z nowej oferty przeznaczonej dla klientów biznesowych. W taryfie „Nowa Firma” użytkownicy otrzymają nowe możliwości.
W skład oferty wejdzie 7 taryf z dostępnym pakietem od 100 do 3.000 minut w abonamencie o wartości od 23 do 260 złotych netto. Do tego dojdzie bezpłatny Internet dostępny w 6 taryfach z pakietem danych do 2,5 GB, który może być poszerzony do 5 GB za dodatkową opłatą w wysokości 5 lub 10 złotych. Użytkownicy, którzy często wysyłają wiadomości SMS lub MMS mogą skorzystać ze specjalnego pakietu 1200 SMS - ów, które mogą zostać wymienione na MMS – y za 5 złotych netto.

Specjalna promocja 120% możliwości jest przeznaczona dla przedsiębiorców. Oznacza ona zwiększenie pakietu wartościowego o 20%. Użytkownik będzie mógł go w całości wykorzystać na rozmowy krajowe i zagraniczne (roaming), na wiadomości tekstowe i multimedialne. Ponadto w ramach wybranego pakietu przedsiębiorca otrzyma cały szereg możliwości, jak na przykład: bezpłatny pakiet danych do 2,5 GB z możliwością poszerzenia do 5 GB.
Przedsiębiorcy będą posiadali możliwość skorzystania z usługi „Zawsze Biznes” w ramach której otrzymają możliwość skorzystania z bezpłatnych i nielimitowanych rozmów z Polski ze wszystkimi numerami należącymi do T-Mobile zarówno w kraju jak i za granicą. Usługa jest dostępna w abonamencie (trzy najwyższe taryfy). Przy niższym abonamencie użytkownik posiada możliwość dokupienia jej w cenie 10 lub 15 złotych netto.
Przedsiębiorcy w ofercie za 1 złotówkę mogą skorzystać z zakupu między innymi: Nokii Lumia 800, LG Prada 3.0.

Wszyscy klienci biznesowi, którzy zdecydowali się na przeniesienie swojego numeru do sieci T-Mobile otrzymają specjalny upust na abonament w wysokości 10% na okres dwuletni.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Właściciele firm dużo rozmawiają,a więc szybko zwracają się koszty,,Różowym'',za tel.-y,które im sprzedają.

 • avatar
  kowal1618 9 lat temu

  jakiś szajs !!!

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Biznesowi mają do wyboru najlepsze tel.-y,bo najszybciej spłacają raty za nie,które są wliczone w abonamencie.

 • avatar
  kad.1990 9 lat temu

  można żec że to oferta elastyczna, z jednej strony naciągają na pakiety, ale z drugiej dzięki temu z pare groszy można mieć oferte dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Promocja taka,że do tej promocji trzeba dokupywać pakiety.Zwykłe naciąganie klientów na kasę.

 • avatar
  olex 9 lat temu

  Nowa promocja tu,nowa promocja tam a ja sie pytam co do cholery z promocjami jakimikolwiek w firmie Solarzowej "Plus"...wyglada że dobrze myslałem pisząc o tym na tut.forum,że mogą położyć telefonie bo zajmować sie będą internetem??

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Zawsze podają ceny netto,bez 23 % podatku VAT,żeby ładnie wyglądało i niższe liczby były.