Kolejne plotki na temat Sansunga Galaxy SIII

Jedną z najbardziej oczekiwanych premier na rynku telekomunikacyjnym jest premiera Samsunga Galaxy SIII. Według niektórych pojawiających się w sieci przecieków można przypuszczać, że dojdzie do niej już w marcu, chociaż firma nie potwierdza tej informacji. Wiadomo już, że do premiery nie dojdzie na targach w Barcelonie. Prawdopodobnie ma zostać zorganizowana dodatkowa impreza podczas, której zaprezentowany zostanie smartfon. Jej przypuszczalna data to 22 marca. Miałaby ona odbyć się we Francji. W takiej sytuacji Galaxy SIII mógłby trafić do sklepów w okolicy maja.

O marcowej premierze może świadczyć między innymi fakt, że prace nad najnowszym modelem Samsunga są już prawie ukończone.
Ponoć Galaxy SIII ma posiadać7 mm grubości. Jeśli tak jest rzeczywiście to będzie on najcieńszym na świecie smartfonem. Według podanych przez portal Electronic Times News informacji wynika, że Galaxy SIII zostanie wyposażony w słabszy aparat fotograficzny aniżeli wcześniej przypuszczano. Ma to być aparat 8 megapikselowy. Poza tym smartfon będzie posiadał wyświetlacz SUPER AMOLED. Zainstalowany w nim system to Android w wersji 4.0. Jeżeli chodzi o procesor to będzie czterordzeniowy. Dodatkowo urządzenie ma zostać wyposażone w rysik podobny do tego, który posiada Galaxy Note.
Portal podane informacje oparł na bardzo wiarygodnym źródle.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Czterordzeniowy procesor w komórce,to robi wrażenie.Gorzej,jeśli okaże się,że to tylko plotki.

 • avatar
  kowal1618 9 lat temu

  no przydalo by sie

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Bardziej oczekiwana jest premiera iPhone'a 5,niż azjatów.Dopiero po premierze,,Jabłka'',azjaci będą mieli premierę swojej podróbki iPhone'a 5.