Telefony Panasonica z powrotem w Europie

Panasonic po kilku latach nie bytności na rynkach europejskich zaczyna na nowo wprowadzać do Europy swoje smartfony. Jednym z nich jest Panasonic Eluga, który działa w oparciu o platformę Android. Eluga może pochwalić się bardzo wytrzymałą aluminiową obudową o grubości 7,8 mm odporną na kurz i zachlapania.
Telefon został wyposażony w ekran OLED wielkości 4,3 cala o rozdzielczości qHD 960 x 540 pikseli, oraz w komunikację NFC. Poza tym standardowo znajduje się aparat cyfrowy. Panasonic Eluga posiada oprogramowanie Panasonic HDTV, dzięki któremu dodatkowo można go używać jako pilota do telewizora Viera.

Inne szczegóły techniczne tego telefonu nie są jeszcze znane, ale zostaną podane do wiadomości już w najbliższym okresie.
W Europie Panasonic Eluga ma pojawić się w marcu. Cena w jakiej będzie dostępny nie została jeszcze ujawniona.
Dla przypomnienia ostatnie modele Panasonica zostały wycofane z Europy w 2005 roku. Powodem była agresywna polityka cenowa jaką prowadziła konkurencja.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  ,,Eluga'', ta nazwa brzmi troszeczkę, jakby miała trafić głównie na rynek rosyjski.

 • avatar
  kad.1990 9 lat temu

  miejmy nadzieje ze taka wojna pojawi się i teraz

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Konkurencja dla Samsung-a. Może koreańczycy opamiętają się z cenami i je obniżą. Japońcy będą mieli pewnie zaporowe ceny.

 • avatar
  biker76 9 lat temu

  Jeżeli wejdą na rynek z naprawdę ciekawymi ofertami cenowymi to mają szansę na utrzymanie się.

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Nie wy3mali konkurencji cenowej kiedyś, to nie wy3mają i teraz. Mają także ogromne długi z produkcji telewizorów. W tej dziedzinie też przegrali z konkurencją.