PayU Doładowania na Facebooku

Pay Doładowania to nowa aplikacja działająca na Facebooku. Pozwala ona naładować telefon na kartę w sieciach: Plus Mix, Play, Orange, Simplus, Sami Swoi, T-Mobile na kartę, Heyah, 36,6. Zakup doładowania jest możliwy za pośrednictwem własnego konta w serwisie Facebook. Wystarczy zalogować się i wejść w aplikację PayU Doładowania. Następnie należy wskazać operatora i uzupełnić numer zasilanego telefonu oraz kwotę i wybrać najbardziej dogodną formę płatności. Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy płatnościami z 20 banków i kontem PayU. Płatności są szybkie i proste. Po wyborze sposobu płatności jesteśmy przekierowani na stronę banku (nie trzeba nic wypełniać, ponieważ wszystkie potrzebne dane są już uzupełnione).

Wybrany numer telefonu zostanie zasilony wskazaną kwotą w ciągu kilku minut. Minimalne zasilenie wynosi 5 zł. Jedyny warunek skorzystania z aplikacji to polubienie FanPage’a PayU na serwisie Facebooka.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  No, to FB chce wiedzieć ile mamy na kontach pieniędzy. Ciekawe, co będzie następne!?

  • avatar
   mm75527 9 lat temu

   Obawiam się, że bardzo wiele osób jest już uzależnionych od Facebook-a niestety, ale to bardzo smutne. A Facebook tymi informacjami zapewne handluje i bardzo dobrze na tym zarabia.

  • avatar
   lamirez 9 lat temu

   Dokładnie! nNe dość, że widzą o niektórych praktycznie wszystko to na dodatek chcą wyciągnąć informacje ile wydajemy. Całe szczęście, że coraz mniej osób korzysta już z Facebooka.