Virgin Mobile już działa

Właśnie wystartowała strona internetowa wirtualnego operatora komórkowego Virgin Mobile Polska. Oferta jest dostępna pod adresem: www.virginmobile.pl i obejmuje niskie ceny rozmów, ofertę z telefonem, promocję z darmowym Internetem do końca roku.

Za pośrednictwem strony klienci mogą dokonać zakupu nowego startera, jak również mogą poznać aktualną ofertę. Operator oferuje jedynie ofertę na kartę (pre-paid). Na początek proponuje niskie ceny za połączenia (19 groszy za 1 minutę połączenia do wszystkich sieci). Jednak to nie wszystko, koszty mogą zostać obniżone jeszcze bardziej dzięki promocji 50% ekstra do każdego doładowania.

 

Użytkownicy zainteresowani mobilnym Internetem w telefonie komórkowym również mogą liczyć na promocyjną ofertę. Obecnie trwa promocja w ramach, której klienci, którzy do końca września 2012 roku zakupią kartę SIM w sklepie internetowym operatora lub przeniosą numer do Virgin, bądź doładują konto online na minimalną kwotę 30 zł. otrzymają każdego miesiąca do końca roku za darmo pakiet 250 MB.

Ponadto możliwy jest też zakup nowego telefonu komórkowego. Przykładowo w ofercie znalazły się takie modele jak: Samsung Galaxy Pocket (465 zł), Samsung Galaxy Y (452 zł.), Nokia X1-01 (170 zł.).

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  ,,Różowi”” też dają 2 x więcej. Za 25 złotych doładowania dostaje się 25 złotych, które jest ważne zaledwie 21 dni. Do tego jeszcze najpierw wykorzystywana jest kwota doładowania, a dodatkowe 25 złotych można czasami nie zdążyć wykorzystać, bo minie termin ważności. Zwykłe naciąganie ludzi.

 • avatar
  olex 9 lat temu

  To są pierwsze kroki,poczekajmy niech sie trochę rozkręcą,faktycznie rewelacji nie ma..telefony też takie sobie,ale te 50% ekstra to cos tam jest jednak.

 • avatar
  marczelllo 9 lat temu

  Jak dla mnie bez szaleństw. Cena za minute no okej, potem cos tam taniej ale sms drogie, mms drogie, bez mocy. Nie przebiją się chyba przez telekomunikacyjnych molochów... Zostaje przy tym co mam. Stety.

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  I co z tego, że już działa, skoro nie ma bramki SMS-owej darmowej. Do tego działa wirtualnie i nie ma swojej infrastruktury sieciowej, tylko na cudzej, przez to może być niekonkurencyjny.

 • avatar
  koronowo 9 lat temu

  Ja wczoraj zamówiłem starter za 8 PLN, teraz czekam. Jak przyślą to napiszę jak z użytkowaniem.

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Pewnie w tej minimalnej kwocie doładowania 30 złotych jest już zapłacone za te pakiety 250 MB. Bo, jak coś za darmo piszą, to sądzą, że się ludzie nabiorą.