Bonusy w Orange

Sieć komórkowa Orange nawiązała współpracę z Epay Polska. Obie firmy uruchomiły promocję dla klientów, która została opracowana z myślą o właścicielach telefonów na kartę. W ramach promocji będą oni mogli zasilić swój telefon za pośrednictwem terminali na stacjach Lukoil. Takie zasilenie będzie premiowane darmowymi minutami do wszystkich sieci.

Bonus otrzyma klient, który za pośrednictwem terminalu epay kupi na stacji benzynowej Lukoil doładowanie do telefonu w Orange o wartości 50 zł. W następnej kolejności wyśle pod bezpłatny numer 8006 niewykorzystany kod doładowujący składający się z 14 cyfr.

Z kolei operator w wiadomości SMS powiadomi klienta o powiększeniu konta i otrzymaniu dodatkowych 30 minut do wszystkich sieci. Udzielony bonus będzie obowiązywał przez 7 dni. Powyższa promocja jest dostępna na wszystkich stacjach Lukoil w terminie do 16 września 2012 roku.

Opinie

avatar

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  No i jak zwykle pewnie, tylko zaledwie 1 tydzień ważności bonusu, żeby ludzie go nie zdążyli wykorzystać.

 • avatar
  MonikA100893 9 lat temu

  jakie kombinacje... i kto to zapamięta?

 • avatar
  mm75527 9 lat temu

  Jak zwykle zagraniczny Orange daje tylko zarobić zagranicznym firmom. Jak nie MediaMarkt i Saturn, obydwa niemieckie, to teraz rosyjski Lukoil (Łukoil). Jest kryzys, może by wreszcie dali zarobić polskim firmom.