Jakie telefony sprzedają się najlepiej

Wszystko wskazuje na to, że z roku na rok wzrasta ilość sprzedanych sztuk telefonów komórkowych. W trzecim kwartale 2012 roku na całym świecie odnotowano sprzedaż ponad 444 milionów sztuk aparatów komórkowych. Z perspektywy rocznej oznacza to wzrost o ponad 10 milionów sztuk. Najwięcej telefonów sprzedał Samsung, którego sprzedaż wzrosła o 18,2 miliony sztuk. Z kolei Nokia odnotowała spadek i to dość spory. Sprzedaż jej urządzeń spadła o 23,6 milionów. W tej chwili producent zajmuje na rynku drugie miejsce po Samsungu. Na trzeciej pozycji uplasowało się Apple ze wzrostem o 9,8 miliona sprzedanych sztuk. Miejsce na rynku traci natomiast LG, który odnotował spadek o 7,1 miliona i ZTE ze spadkiem o 3,9 miliona sztuk.

 

Obecnie sprzedaje się też więcej smartfonów. W III kwartale bieżącego roku sprzedano ich 179 milionów sztuk, co oznacza wzrost o 56 milionów sztuk. I w tym przypadku liderem jest Samsung ze sprzedażą na poziomie 56,3 miliona sztuk. Jest to wzrost o 28,2 miliona.

Opinie

avatar

 • avatar
  mc100 7 lat temu

  Kiedyś korzystałem tylko z nokii, pracowały bezawarynie. Potem polecono mi Samsunka, bo \\\\\\”teraz jest lepszy\\\\\\”. Na 7 sztuk 5 uległo awarii - główna \\\\\\”zaleta\\\\\\” Samsungów, to wiecej czasu, bo nie da sie rozmawiać gdy namiętnie gubią sieć :(

  • avatar
   bubu 7 lat temu

   Heehee,psuja sie 5 na 7 ,bo samsunki sa produkowane tak na boku i w pospiechu w fabryce gwozdzi w Bangladeszu,i moze dlatego szybko klekly. Telefony ((originlne))Samsung sa produkowane w Korei Pln.

  • avatar
   ronny 7 lat temu

   Trzeba bylo kupic samsunga, a nie samsunka

  • avatar
   wera 7 lat temu

   Zeby obsluzyc telefon” trzeba najpierw nauczyc sie czytac i pisac to juz nie bedzie uciekac siec z samsunKa

 • avatar
  mm75527 7 lat temu

  Nokia mogłaby mieć lepszy marketing w Polsce i fabryki produkcyjne smartphone”ów też, nic bym nie miał przeciwko temu.

 • avatar
  ajaka 7 lat temu

  Samsung zyskuje też po przez, dobry marketing.

 • avatar
  mm75527 7 lat temu

  Nokia traci na rzecz Apple i Samsung-a. Gdyby miała Android-a na pokładzie, to by pewnie zyskała nowych klientów.

  • avatar
   銉戙偣銈便兗銈?銈ゃ儷銉撱偩銉炽儐 4 lata temu

   簡易設置型なのでどなたでも簡単に設置できますから難しい作業を省くことができ非常に便利です。 銉戙偣銈便兗銈?銈ゃ儷銉撱偩銉炽儐 http://www.anjor.com.br/dhpkgtv/il-bisonte-655747_EING79axy.html