T-Mobile wprowadza do swojej oferty pierwszy smartfon z Windows 8

Od 14 listopada 2012 roku w ofercie T-Mobile znajdzie się smartfon wyposażony w system operacyjny Windows 8. Będzie to aparat firmy HTC, Windows Phone 8X by HTC. Dostępny będzie w ofercie „Smartfonowa Okazja na święta” już od 1 zł. Abonenci, którzy wybiorą ofertę będą mogli skorzystać z pakietu prawie 55 tysięcy minut co pozwoli im na nielimitowane rozmowy ze wszystkimi krajowymi sieciami komórkowymi lub z pakietu 200 minut. Do obu wersji dołączono pakiet 500 MB danych. Ponadto minuty będzie można wymienić na SMS-y i MMS-y.

 

Telefon posiada ergonomiczną, jednolitą obudowę z nowoczesnym i matowym wykończeniem. Wbudowany aparat z szerokokątnym obiektywem 8 megapikseli pozwala robić zdjęcia wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje też profil muzyczny Beats Audio z wbudowanym wzmacniaczem, dzięki któremu użytkownik może cieszyć swoje ucho wiernie oddanymi wysokimi tonami, oraz wyraźnym brzmieniem wokalnym.

 

Jednak to wszystko to jedynie dodatki. Istotną rzeczą jest fakt, że smartfon działa na Windows Phone 8. Telefon został wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, w ekran Super LCD 2 mający przekątną 4,3 cala, 16 GB pamięci, 1 GB pamięci RAM. Użytkownikom została udostępniona także możliwość tworzenia dokumentów w programach z pakietu Microsoft Office , oraz korzystanie z wbudowanego modułu GPS.

Opinie

avatar

 • avatar
  Twój nick 6 lat temu

  Great thkining! That really breaks the mold!

 • avatar
  Twój nick 6 lat temu

  +1Chyba zapędzili się w kozi rf3g. Po co naprawiać stary sytsem? Zaprzęgać do pracy informatykf3w, zamiast rzucić wszystkie siły do aktualizacji do 4.1 i po bf3lu. Ech te firmy i ich kuriozalna polityka.

 • avatar
  mm75527 8 lat temu

  ,,Różowi”” nie podali ceny ogromnego miesięcznego rachunku abonamentowego i bardzo długiej umowy, żeby nie odstraszać klientów.