Nokia Lumia 820 i 920 w ofercie Orange

Dwa nowe modele Nokii, Lumia 820 i 920 trafiają do sprzedaży i będą dostępne w ofercie sieci komórkowej Orange.

 

Nokia Lumia 920 kryje w sobie wiele najnowszych możliwości jakie daje technologia Nokia PureView. Aparat fotograficzny został wyposażony w zaawansowaną technologię grup soczewek, które poruszają się niezależnie w momencie kiedy ustawiana jest ostrość. Pozwala to absorbować bez użycia lampy błyskowej pięć razy więcej światła w porównaniu z konkurencyjnymi smartfonami. Telefon redukuje również zniekształcenia, które mogą powstać przez ruch ręki podczas robienia zdjęcia.

Nokia Lumia 920 posiada też aplikację Nokia Miasto w obiektywie. Aplikacja wprowadza funkcje rozszerzonej rzeczywistości, które będą również dostępne w Nokia Mapach. W pakiecie usług lokalizacyjnych znalazła się także usługa Nokia Drive.

 

Z kolei Nokia Lumia 820 to elegancki i niezwykle wydajny smartfon, który posiada wymienne obudowy. Dzięki nim użytkownik może sobie wybrać interesujący go kolor, jak również może dodać funkcję ładowania bezprzewodowego. Pod obudową znajduje się miejsce na kartę pamięci microSD.

Obydwa smartfony dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, żółtym, białym i czarnym.

 

Od 15 listopada 2012 roku trwa kampania marketingowa, która potrwa do końca roku. Podczas niej promowane będą przede wszystkim takie usługi jak: Nokia Miasto w obiektywie, czy Nokia Muzyka, oraz akcesoria, ale głównie te, które służą ładowaniu indukcyjnemu.

Podczas kampanii Nokia będzie zapraszać klientów na interaktywne stoiska, które znajdują się w największych centrach handlowych i na lotnisku. W ten sposób każdy będzie miał szansę sprawdzenia jak działają najnowsze modele Lumii.

 

Nokia od października rozpoczęła też działalność promocyjną w Internecie. Dużym zainteresowaniem cieszy się program „Test Pilot”. Dzięki niemu użytkownicy mogą przetestować nowe urządzenia i ocenić je. Od początku działania programu do testów zgłosiło się blisko 25 tysięcy użytkowników. Wybrańcy testują smartfon Lumia 920.

Opinie

avatar

 • avatar
  Twój nick 6 lat temu

  Lately, your relentless over-support for anhtying made by NOKIA is becoming embarrassing. My candid opinion is that you should be as fair and rational as possible. This blog I must confess, is one of the few that any techie Nigerian always love to embrace. I strongly believe that apart from reading the blog, it”s also our duty to guide you when we feel that you are deviating

 • avatar
  Twój nick 7 lat temu

  Tutaj wpisz treść swojego komentarza

 • avatar
  mm75527 8 lat temu

  Nokia Miasto w obiektywie, to interesująca aplikacja, tylko sporo trzeba wydać pieniędzy na komórkę, żeby mieć takie oprogramowanie.

 • avatar
  NokiaBest4Ever 8 lat temu

  Nokia Lumia 920 najlepsza, ale zamiast 2500 zł powinna kosztować 1800 zł.

 • avatar
  mm75527 8 lat temu

  Bardzo ciekawe propozycje, a zwłaszcza Nokia Lumia 920 z świetnym aparatem fotograficznym.