Wydłużenie konta o rok za 3 zł

Orange zaprezentowało ciekawą ofertę dla swoich klientów o stażu mniejszym niż 3 miesiące. Za opłatą w wysokości 3 zł możemy wydłużyć stan swojego konta o rok. Promocja ruszyła dzisiejszego dnia i ważna jest do odwołania.

W ten sposób Klient, który skorzysta z tej oferty może wydłużyć ważność swojego konta na połączenia wychodzące do jednego roku. Dla oferty Zetafon oraz Ekstra Numer promocja jest niedostępna.

Aby skorzystać z usługi należy wysłać SMS o treści START pod bezpłatny numer 8002, a ważność konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a. Wysłanie SMS o treści START po tym terminie wydłuża ważność konta na połączenia wychodzące o rok od dnia wysłania SMS-a.

Źródło: Orange

Opinie

avatar

 • avatar
  chris666 6 lat temu

  ta oferta aktualna jest tylko w ORANGE POP !!!!!!!!

 • avatar
  mm75527 8 lat temu

  Wybiórcza promocja, tylko dla wybranych. Chcą przyciągnąć do siebie nowych klientów, a zapominają o starych lojalistach.

 • avatar
  madzia2095 8 lat temu

  a jak ktos juz kiedys przedluzyl i minal rok to teraz tez moze ?

 • avatar
  mm75527 8 lat temu

  Promują złodziejskie zwyczaje. Uważam, że konto powinno być ważne bezterminowo. Wyciąganie od ludzi pieniędzy. Niemiecki T-Mobile też będzie miał podobną propozycję, bo się z Orange zmówiły.

  • avatar
   mm75527 8 lat temu

   Uważam, że jeśli miałoby się choćby 1 grosz na koncie, to dopóki on jest niewykorzystany i nie ma się 0 groszy na koncie, to konto powinno być tak długo ważne dopóki są na nim środki, choćby zaledwie 1 grosz był tylko. Pre-paid, to nie jest abonament, żeby płacić trzeba było choćby nawet 1 grosz za miesiąc przedłużenia ważności konta. Jeśli uważasz, że nie są złodziejami, to porównaj sobie ile za średnią krajową płacę może sobie rozmawiać Polak, a ile Niemiec w tej samej niemieckiej firmie, jaką jest T-Mobile.

  • avatar
   mc100 8 lat temu

   Chyba Cię pogięło! Który ze złodziejskich zwyczajów jest tu promowany? Że nie musisz doładować za 30 zł by przedłuzyc o 1 miesiąc? No, jeśli tak, to może masz ”rację inaczej”...

  • avatar
   mm75527 8 lat temu

   Spadły im dochody, bo ludzie przestali tak często doładowywać konta. Teraz chcą, to sobie odbić. W mojej sieci jest jeszcze, że po każdej rozmowie przedłuża się konto o rok, ale tylko do 18.III.2013. Od 19.III.2013 trzeba będzie płacić, aż 3 zł za niecały miesiąc, by mieć rok ważności konta po każdej rozmowie. To taki, jakby ukryty abonament.

  • avatar
   Marduk 8 lat temu

   Tylko wkońcu zabrakłoby numerów bo ludzie kupują karte na różny okres czasu po czym ją wyrzucają. Wystarczyłoby gdyby wysłaś smsa i masz na rok albo kazde doładowanie przedłuża konto na połączaenia wychodzące o rok i dla kazdego byłoby wszystko ok nawet dla osób mało dzwoniących. I nie bulwersuj sie tak. Nie pasuje zmień sieć.