iPhone - darmowe dzwonki na telefon

Znudziły Ci się systemowe dźwięki w Twoim iPhonie? Pobierz nowy dzwonek na swój telefon! Oferujemy szeroki wybór darmowych dzwonków i dźwięków SMS na iPhone bez logowania.

Ostatnio dodane dzwonki - iPhone

Jak ustawić nowy dzwonek w iPhonie?

Właściciele iPhone'ów podobnie jak posiadacze innych telefonów komórkowych często zmagają się z problemem niezbyt interesujących dzwonków domyślnych do powiadomień i połączeń. Na szczęście można to zmienić. Zanim jednak do tego dojdzie, z katalogu darmowych dzwonków należy wybrać ten najbardziej interesujący i bezpośrednio pobrać na iPhone'a. Zmiana jest bardzo prosta. W pierwszej kolejności należy odnaleźć ikonkę DŹWIĘKI I HAPTYKA (należy szukać jej w ustawieniach). Poniżej dołączyliśmy zrzut z pokreśleniem wskazanej funkcji. Następnie należy przejść do sekcji DŹWIĘKI I MELODIE WIBRACJI, w której należy wybrać dźwięk, który ma zostać zmieniony (dzwonek, SMS/MMS, nowa poczta głosowa, poczta głosowa, wysyłanie poczty, alerty kalendarza, alerty przypomnień, Air Drop). Zmiany dokonuje się w prosty sposób - wystarczy stuknąć wybrany dzwonek lub alert.

Sekcja Ustawień z zaznaczonym działem 'Dźwięki i haptyka'
Sekcja Ustawień z zaznaczonym działem 'Dźwięki i haptyka'
Źródło:

W przypadku iPhone'a należy pamiętać o tym, że nowy dźwięk połączeń i powiadomień nie może być dłuższy niż 40 sekund. Jeżeli jednak granica ta zostaje przekroczona, nie ma się czym przejmować, ponieważ istnieje sporo aplikacji pozwalających na skrócenie dźwięków do pożądanej długości. Wystarczy tylko chwila, by móc cieszyć się nowym, wyjątkowym dzwonkiem telefonicznym. Zarówno odpowiednia długość, jak i format są niezbędne do tego, by dany dźwięk pojawił się w sekcji dzwonków iPhone'a.

Darmowe dzwonki na telefon będą idealne dla osób uwielbiających ciągłe zmiany i nowości, którym nie podobają się standardowe dźwięki w ich aparatach telefonicznych. W naszej bogatej kolekcji każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Co ważne, pobranie plików jest nie tylko darmowe, ale również całkowicie bezpieczne.