Dzwonki na telefon

Wiele osób uważa domyślne dzwonki w telefonach komórkowych za zbyt nudne i niewarte uwagi. Nic więc dziwnego w tym, że znaczna część poszukuje innych, bardziej unikalnych i zindywidualizowanych rozwiązań. Tylko gdzie szukać wyjątkowych dzwonków na telefon? Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej kolekcji. Co ważne, pobranie nowych melodii jest tu nie tylko proste, ale również darmowe i bez logowania. Duży i różnorodny wybór sprawia, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Kategorie dzwonków

Ostatnio dodane dzwonki

Jak w łatwy sposób można pobrać darmowy dzwonek?

Pobieranie dzwonków z naszej bazy jest nie tylko proste, ale także całkowicie darmowe. Co ważne, pliki mogą być pobrane bezpośrednio na telefon, co bez wątpienia stanowi kolejny argument przemawiający za skorzystaniem z bogatej bazy telefonicznych dzwonków. Warto również wiedzieć, że aby móc cieszyć się z możliwości korzystania z różnorodności nowych melodii płynących z aparatu komórkowego, nie ma potrzeby rejestracji i zakładania indywidualnego konta użytkownika na stronie. Witryna bardzo dobrze działa na urządzeniach mobilnych, co pozwala szybko i bez większych trudności pobrać wybrany dzwonek bezpośrednio na telefon komórkowy. Strona jest pod każdym względem bezpieczna dla użytkowników.

Każdy z dzwonków skatalogowanych w naszej bazie może być odtworzony przed pobraniem (obok przycisku POBIERZ znajduje się odtwarzacz audio). To znacznie ułatwi wybór tego najbardziej interesującego dźwięku.

Jak ściągnąć dzwonek na telefon?

Nie ma nic prostszego niż pobranie darmowego dzwonka z naszej strony. Po przesłuchaniu dowolnej ilości dźwięków, aby wybrać te najbardziej interesujące (w dowolnej ilości) wystarczy kliknąć ikonę POBIERZ. Wówczas wyświetli się nowa strona, na której znajdą się najważniejsze informacje dotyczące danego dzwonka. Aby dźwięk na telefonie był odtwarzany prawidłowo, należy pamiętać o wyborze właściwego formatu - MP3 bądź M4R. Pierwszy przeznaczony jest dla urządzeń wykorzystujących system Android, natomiast format M4R dedykowany jest użytkownikom iPhone'ów. Pobranie dźwięków możliwe jest nie tylko poprzez przycisk POBIERZ.

Jak zmienić dzwonek w telefonie?

Obecnie każdy telefon posiada możliwość zmiany domyślnego dźwięku połączeń i wiadomości SMS, co cieszy większość ich użytkowników. Zmiana dzwonka w telefonie jest dość prosta, choć należy pamiętać o tym, że w zależności od systemu, z jakiego korzysta urządzenie, może wyglądać nieco inaczej. Istnieje jednak ogólna zasada zmiany dźwięku w telefonie, która sprawdzi się w większości przypadków. W pierwszej kolejności należy znaleźć w telefonie ikonę USTAWIENIA, następnie należy odnaleźć DŹWIĘK I WIBRACJE (tu ikona może być oznaczona nieco inaczej - wszystko zależne jest od producenta i modelu telefonu, jednak zawsze można znaleźć tu słowo dźwięk). W zależności od tego, czy zmiana ma dotyczyć dźwięku pochodzącego połączenia, czy wiadomości SMS (lub innych powiadomień) należy wybrać DŹWIĘK lub DŹWIĘK POWIADOMIENIA. Na zakończenie należy tylko potwierdzić zmianę i dzwonek telefoniczny został zmieniony na nowy.

Pobierając darmowe dzwonki na telefon, można zaoszczędzić nieco czasu. Ze względu na to, że strona doskonale działa na urządzeniach mobilnych, nowe dźwięki pobierane są bezpośrednio na telefon, po czym niemal natychmiast mogą zastąpić domyślne dźwięki użytkowane do tej pory.