Garmin-Asus

Firma Asus działająca w branży informatycznej, której oferta obejmuje podzespoły komputerowe, urządzenia PDA, notebooki, smartfony, monitory LCD, urządzenia bezprzewodowe, urządzenia do komunikacji szerokopasmowej. W latach swej działalności, koncern zdobył wiele uznanych nagród. M.in. przez 11 lat firma była notowana w rankingu InfoTech 100 tygodnika BusinessWeek ( w 2008 roku zajęła 9 miejsce). Wśród innych osiągnięć firmy znajduje się również pierwsze miejsce w kategorii sprzętu informatycznego w rocznym zestawieniu Taiwan Top 10 Global Brands.

[czytaj więcej]

Modele marki

Miniaturka wyglądu modelu Nuvifone G60

Nuvifone G60

Specyfikacja

Parametry

wymiary 112.0 x 58.1 x 14.6 mm

waga 137.0 g

Wi-Fi

Zobacz więcej
Miniaturka wyglądu modelu Nuvifone M20

Nuvifone M20

Specyfikacja

Parametry

wymiary 95.3 x 52.5 x 12.8 mm

waga 99.0 g

Wi-Fi

Zobacz więcej
Miniaturka wyglądu modelu Nuvifone M10

Nuvifone M10

Specyfikacja

Parametry

wymiary 116.0 x 58.0 x 14.3 mm

waga 138.0 g

Wi-Fi

Zobacz więcej
Miniaturka wyglądu modelu Nuvifone A50

Nuvifone A50

Specyfikacja

Parametry

wymiary 0.0 x 0.0 x 0.0 mm

waga 0.0 g

Wi-Fi

Zobacz więcej

O marce

Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją telefonów komórkowych, a także technologią 3G, do której to posiada prawa własności intelektualnej. Koncern sprzedaje swe produkty w ok. 20 krajach. Jej produkty z oprogramowaniem Windows Mobile sprzedają się najlepiej w Rosji oraz Europie Wschodniej.

               Jeśli chodzi o firmę Garmin, jest ona przodującą marką w dziedzinie nawigacji satelitarnej sprzedając do tej pory ok. 50 milionów swych produktów. Systemy nawigacji firmy Garmin używane są w ok. 500 modelach telefonów różnych sieci. Wśród najpopularniejszych produktów firmy wyróżnić można system nawigacji Garmin Mobile oraz system stacjonarny Garmin Mobile XT.

               Współpraca obu firm pozwala na połączenie i wykorzystanie ich wzajemnie uzupełniających się produktów. Dzięki temu możliwe jest stworzenie produktów o wysokiej jakości, innowacyjnych oraz wydajnych. To, co łączy obie firmy, to szczególnie wspólne cele, które realizowane są w oparciu o nowoczesne technologie.