Telefony marki Motorola

Sama nazwa firmy została uznana za oficjalną w 1930 roku. Na jej pełną nazwę składają się dwa słowa: motor, czyli silnik oraz vitriola, która stanowiła niegdyś potoczną nazwę radia, a Motorola była znana także z produkcji samochodowych odbiorników radiowych.

Modele marki Motorola (293)

Najnowsze
Najnowsze
Alfabetycznie
1 z 17

Pierwotnie, Motorola słynęła z wytwórstwa elementów półprzednikowych oraz procesorów do komputerów osobistych Apple Macintosh, Atari, Commodore Amiga. Obecnie, firma w większej mierze zajmuje się produkcją telefonów komórkowych, sprzętu nadawczo-odbiorczego, a także infrastruktury sieciowej dla GSM oraz CDMA. Produktami firmy Motorola operują sieci komórkowe: Orange, Play, T-Mobile, Plus.

Największe zyski dla firmy przyniosła dostawa sprzętu radiowego dla armii amerykańskiej. Ośrodek, który trudzi się produkcją sprzętu dla wojsk znajduje się w tej chwili w Tel Awiwie. Motorola zajmuje również drugie miejsce w rankingu The Futures Group. Jest również uznawana za jedną z lepszych firm działających w tzw. białym wywiadzie. Po latach kryzysu na rynku telefonów komórkowych, który firma przechodziła, powróciła z ofertą modelu RAZR V3. Dzięki zastosowaniu nowego designu, a także najnowszych technologii, firma dostała nagrodę za najlepszy model 2004 roku. Zainteresowaniem wśród konsumentów cieszyły się także inne modele: ROKR E1, L6, L7 SLVR, V3i, V3x. Porażką producenta było zajęcie przedostatniego miejsca w rankingu „Greener electronics”, które Motorola zajęła przez fakt, iż jej produkty zawierały związki toksyczne. 15 sierpnia 2011 roku, firmę Motorola Mobility przejmuje Google.

W Polsce, główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, zajmuje się ona sprzedażą produktów na terenie całej Polski. Ponadto, od 2008 roku w Krakowie istnieje Motorola Finance Operation Service Center – jedno z centrów finansowych, które zajmuje się kwestiami księgowymi oraz rozliczeniowymi firmy. Centrum stanowi także ośrodek outsourcingowy. Odpowiedzialne jest także za rozliczenie oddziałów producenta w regionie Afryki, Europy i Bliskiego Wschodu.

Aktualności dla marki Motorola

Logo Motorola

Nowa Motorola Defy Mini

Nowa Motorola Defy Mini posiada wiele zalet, które według producenta powinny zainteresować szeroki krąg konsumentów. Telefon ma szansę sprawdzić się w wielu nawet bardzo trudnych warunkach. Jest odporny na wodę i kurz. Poza tym został zaopatrzony w wyświetlacz Corning Gorilla Glass, który jest odporny na zarysowania. Ekran dotykowy ma wielkość 3,2 cala.

equattro24 26.10.2021
Logotyp Motorola

Nowa Motorola Gleam +

Niebawem na rynku pokaże się Motorola Gleam+. Będzie dostępna w dwóch kolorach: białym i grafitowym. Nowy model z 2012 roku w porównaniu z wersją z 2011 roku posiada bardziej smukły kształt. Jest gruby na 13,5 mm i ma zaokrąglone kształty. Nowa Motorola posiada klapkę. Została wyposażona w wyświetlacz LED i oryginalny system powiadomień. Telefon ma elegancki wygląd, jest łatwy w obsłudze. Został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie prostotę i elegancję, głównie o kobietach, które uwielbiały telefony z klapką.

equattro24 26.10.2021
Logo Motorola

Motorola Zoom 2 w Polsce

Producent Motorola Mobility wprowadza w marcu na polski rynek dwa nowe tablety. Będzie to Motorola ZOOM 2, oraz Motorola ZOOM 2 Media Edition.

equattro24 26.10.2021
Logo Motorola

Motorola Defy+ niebawem w Polsce

Już 5 grudnia bieżącego roku na polskim rynku pojawi się nowy smartfon Defy+. Model ten ma służyć głównie do przeglądania Internetu i korzystania z sieci społecznościowych. Na wyposażeniu najnowszej Motoroli znalazł się procesor 1 GHz , który pozwala na dość wydajne przeglądanie Internetu.

piotrek 14.04.2022
Logo Motorola

Młodzieżowa Motorola

Wielu producentów tworzy telefony skierowane dla młodzieży. Motorola nie jest gorsza i pokazuje kolejny – Motorolę Wilder. Przedstawiony model cechuje się oryginalnym designem i dostępem do Facebooka, Twittera i YouTub’a. Popeowy wyświetlacz 2,8 cala prezentuje się normalnie tak jak aparat 2 Mpix.

yeti2704 14.04.2022