3 grosze na całą Polskę we FreecoNet

FreecoNet ma nowy wakacyjny cennik. Rozmowy na numery stacjonarne w Polsce są w atrakcyjnej stawce - już od 3 groszy brutto za minutę połączenia.

Nowy cennik na połączenia poza FreecoNet w Polsce obowiązuje od 1-go lipca do końca sierpnia. Obniżki cen to efekt promocji EuroTelekom, która jest odpowiedzią tego operatora na wkroczenie na TelArenę Crowley'a i Deutsche Telekom. 3 grosze brutto za minutę połączenia zapłacimy dzwoniąc między godz. 18-8, na numery abonentów TP SA (w pozostałych godzinach stawki są wyższe o 1-2 grosze). Połączenia na numery pozostałych operatorów są wyższe o 2”“4 grosze. Warto pamiętać, że wszyscy zarejestrowani we FreecoNet, zawsze rozmawiają ze sobą za darmo (nie ma znaczenia, od jakiego operatora posiadają numer telefonu).

Ciekawe stawki pojawiły się też dla połączeń zagranicznych. Przykładowo ”“ już za 5 groszy brutto dzwonimy na komórki w Hongkongu, na stacjonarne do Kanady czy Chin za 7 groszy brutto, a do Moskwy czy Niemiec za 8 groszy brutto. Naliczanie wszystkich rozmów jest sekundowe.

Jeśli ktoś chce korzystać z FreecoNet za pomocą tradycyjnego telefonu, musi zaopatrzyć się w bramkę lub router VoIP. Tylko do 15 lipca urządzenie VoIP, skonfigurowane do działania we FreecoNet, można kupić z rabatem. Wystarczy zarejestrować się we FreecoNet i doładować swoje konto za min. 100 zł, a połowa kwoty doładowania stanowić będzie rabat na zakup urządzenia VoIP w sklepie 4IP.pl (www.4ip.pl). W ten sposób urządzenie VoIP można kupić już za 1 zł, a całą kwotę doładowania konta we FreecoNet przeznaczyć na rozmowy przez TelArenę.

FreecoNet to działająca od września 2006 r. platforma VoIP, która umożliwia darmowe rozmowy pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów. Nie ma znaczenia, od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Na numery niezarejestrowane we FreecoNet można dzwonić przez dowolnego operatora VoIP lub przez TelArenę - usługę w ramach FreecoNet. Za każdym razem, kiedy użytkownik FreecoNet dzwoni na numer nie zarejestrowany na platformie, operatorzy na TelArenie walczą o możliwość zrealizowania jego połączenia i zawsze wygrywa najtańszy. Operatorzy na TelArenie to: EuroTelekom, GTS Energis, oraz Netia, ale wkrótce mają dołączyć kolejni (np. w tym momencie trwają już testy Deutsche Telekom).

Więcej informacji o FreecoNet: http://www.freeconet.pl

Źródło: PR Solutions, Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.