Darmowa bramka SMS

Nasza darmowa bramka SMS umożliwia całkowicie bezpłatne wysyłanie wiadomości tekstowych. Nie wymagamy również zakładania i tworzenia żadnego konta. Nasza usługa skierowana jest do wszystkich. Zarówno do osób, które nadal korzystają z smsów jako jedynej formy tekstowej komunikacji, jak i osób oraz podmiotów wykorzystujących ten kanał do komunikacji z klientem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Wysyłąc SMS-a zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.
Wysyłanie SMS-ów tymczasowo zostało wyłączone.

Darmowa bramka SMS - skuteczny sposób dotarcia

Wiadomości SMS nadal pozostają najskuteczniejszym sposobem dotarcia do konsumenta. Niezliczone reklamy przychodzące na nasze skrzynki pocztowe, różnego rodzaju komunikatory internetowe przepełnione treściami marketingowymi sprawiają, że uodparniamy się na takie treści. Tymczasem wiadomości SMS mają najwyższy współczynnik otwieralności. Co ważniejsze, treść wysyłana w ten sposób jest bardzo szybko odczytywana. Możesz być zatem pewien, że zdecydowana większość komunikatów wysłana tym sposobem zostanie szybko przeczytana.

Wysyłanie SMSów ma również tę przewagę nad innymi środkami przekazu, że do ich odbierania nie jest potrzebny internet. Nadal jest spora liczba osób, które nie są zaznajomione z technologią, bądź ograniczają lub w ogóle nie korzystają z danych mobilnych z różnych względów, w tym z uwagi na koszty. Do grupy takich użytkowników wbrew pozorom nie należą tylko ludzie starsi. O tym, jak prostym i skutecznym rozwiązaniem są wiadomości SMS świadczą chociażby alerty RCB wysyłane właśnie w ten sposób.

Wiadomość SMS
Wysyłanie wiadomości SMS jest jeszcze prostrze

Zasada działania bramki SMS

Nasza darmowa bramka SMS cechuje się prostotą i łatwością obsługi. Wystarczy w odpowiednim miejscu wprowadzić numer odbiorcy, a także treść wiadomości, jaką chcesz do niego wysłać. Następnie należy kliknąć Wyślij i Twoja wiadomość od razu trafi na telefon adresata. Nasza usługa została skonstruowana w taki sposób, aby bez zbędnych formalności każdy mógł szybko i bez dokonywania żadnych opłat wysłać wiadomość.

Bezpieczeństwo naszej bramki SMS

Z powodu zmiany strategii rozwoju wszystkie polskie sieci telekomunikacyjne wyłączyły swoje bramki SMS. Skupiając się na innych produktach, uznały, że wśród użytkowników nie ma już zapotrzebowania na tego typu usługę. Nic bardziej mylnego. Jednak za podjętą decyzją poszły konkretne działania. Najszybciej z oferowania darmowych bramek SMS zrezygnowała sieć Play, bo już w 2019 roku. Następnie w 2020 roku zrobiły to sieci Plus i Orange. Jako ostatnia usługę wyłączyła sieć T-Mobile w 2021 roku.

Jako że nadal są ludzie zainteresowani darmowymi bramkami SMS, miejsce po zaufanych podmiotach świadczących tę usługę, czyli sieciach komórkowych, często zaczęli zajmować oszuści i naciągacze. Tego typu podmioty, wykorzystując zaufanie ludzi, zaczęły oferować wysyłanie SMSów w zamian za ukryte opłaty. Ponadto tego typu strony nierzadko pełne są różnego typu wirusów lub szkodliwych programów.

Korzystając z naszej bramki SMS masz pewność, że usługa jest całkowicie darmowa. Nasza strona jest również absolutnie bezpieczna i wolna od złośliwego oprogramowania. Decydując się na skorzystanie z rozwiązania oferowanego przez nas, masz gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji bez dodatkowych i ukrytych opłat.

Komentarze (2)

Kamil 2023-01-02 21:18:00
Co z bramką SMS?? Mój telefon to: ---
Piotr 2023-01-03 20:28:52
Panie Kamilu, Na wstępie pozwoliłem ukryć pański numer w komentarzu. Lepiej aby takie wrażliwe dane nie były publiczne. Wracając do pytania, pracujemy nad alternatywnym darmowym rozwiązaniem. Przez bramkę SMS przepływają fałszywe SMS-y, nieraz obraźliwe. Tutaj potrzebne jest rozwiązanie aby uniknąć takich problemów. W tym celu planujemy weryfikować ręcznie SMS-a, co spowoduje że będzie on dostarczany z opóźnieniem większym lub mniejszym. Niestety trzeba poczekać na wdrożenie tego systemu.

Podziel się swoim zdaniem na temat bramki sms.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.