900 tys. użytkowników mobilnego Internetu

Bezprzewodowy Internet z u operatorów telefonii komórkowej cieszy się coraz większą popularnością. Liczba użytkowników korzystających z mobilnego Internetu za stałą miesięczną opłatą tylko w ciągu roku zwiększyła się o ponad połowę. Która sieć może pochwalić się największą liczbą użytkowników?

Z informacji Rzeczpospolitej wynika, że na koniec 2007 roku najwięcej klientów mobilnego Internetu posiadał Orange ”“ z usługi Orange Free korzystało 333 tys. użytkowników. Usługa iPlus w komórkowej sieci Plus może pochwalić się liczbą 320 tys. użytkowników. Z kolei z szacunkowych danych wynika, że najmniej użytkowników bezprzewodowego Internetu ma sieć Era (usługa Blueconnect) ”“ około 240 tys. użytkowników.

Miniony rok był dobry dla operatorów pod względem użytkowników mobilnego Internetu - tylko w drugiej połowie przybyło 60 proc. użytkowników. Obecny rok może być jeszcze lepszy, bo operatorzy zapowiadają nowe pakiety oraz łączenie usług ”w paczki”.

Źródło: Rzeczpospolita, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.