Bajki w telewizyjnej ofercie TP

Blisko dwieście animowanych bajek dla najmłodszych pojawi się do końca roku w ofercie wideo na życzenie Telekomunikacji Polskiej. Bohaterowie filmów to postacie znane dzieciom z programów telewizyjnych.

Od połowy października dzieci mogą oglądać przygody Krecika, Ruperta i misia Paddingtona. W następnych miesiącach dołączą kolejni bajkowi bohaterowie m.in.: Franklin, Olinek Okrąglinek i Mały Miś.

Nowe propozycje w wideo na życzenie to efekt współpracy TP z dystrybutorem filmów - firmą Polmedia/SDT. Specjalizuje się ona w dystrybucji bajek dla przedszkolaków i młodszej szkolnej młodzieży, które jednocześnie bawią i uczą.

Prócz najnowszych propozycji dla dzieci, w wideo na życzenie TP są już dostępne takie hity kina familijnego jak: ”Happy Wkręt”, ”Artur i Minimki”, ”Lessie”, ”Szeregowiec Dolot”, ”101 Dalmatyńczyków”, ”Ratunku! Jestem rybką”, ”Pocahontas” oraz bardzo serie: ”Kundle i reszta”, ”Dzieciaki z Wyspy Skarbów”, ”Tabaluga” czy ”Sekretny świat misia Beniamina”.

Źródło: media2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.