Bardzo praktyczna funkcja komórki?

Gdzie aktualnie są korki? Jak duże? Jak długo musimy czekać na wolny przejazd? Na te wszystkie pytania pomoże odpowiedzieć mobilna wersja serwisu Targeo Traffic - mTraffic.pl, która dostępna będzie w każdym telefonie. Dzięki tejże opcji wielu kierowców uniknie dobrze znanych, stresujących sytuacji, a co za tym idzie - może także wybrać objazd inną, wolną od korków drogą.
System sprawnie magazynuje i przetwarza dane z więcej niż 80 tys. źródeł ”“ np. z pojazdów, które przemierzają polskie drogi w ilości ok. 4 milionów kilometrów dziennie, a także od użytkowników systemu AutoMapa Traffic. Dzięki takiej pracy, szczegółowe informacje o najbardziej nietypowych utrudnieniach na drodze, uaktualniane są na bieżąco i ukazują się na mapie w serwisie Targeo Traffic oraz w mobilnej wersji mTraffic.pl.
Usługa mTraffic.pl jest bezpłatna i można z niej korzystać w ramach każdej sieci komórkowej.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.