Bezpłatna książka telefoniczna w dysrybucji

Firma pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne - wydawca książek telefonicznych - udostępnia bezpłatnie w cyklu rocznym 31 wydań regionalnych książki telefonicznej pkt.pl. na terenie całej Polski. Już rozpoczęła się dystrybucja tegorocznych książek.

Książki telefoniczne pkt.pl to aktualne i kompletne źródło informacji o firmach i instytucjach, a także produktach i usługach w regionie. Docierają do odbiorców prywatnych oraz wszystkich firm z bazy pkt.pl. Obecnie trwa dystrybucja książek telefonicznych pkt.pl na rok 2008 w regionach: lubelskim, radomskim, rzeszowskim, tarnowskim oraz warszawskim.

Odbiorcy prywatni każdego roku otrzymują bezpłatnie regionalną książkę telefoniczną pkt.pl, zawierającą aktualne dane teleadresowe o podmiotach działających w regionie ich zamieszkania bez żadnych opłat. Podmioty instytucyjne/prawne (firmy bądź instytucje) znajdujące się w bazie pkt.pl również otrzymują książki bez opłat. Dodatkowo podmioty, które są klientami pkt.pl, otrzymują bezpłatnie jako dodatek do książki pkt.pl płyty CD z regionalnym zestawieniem instytucji.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.