Biznesowy portal w telefonie komórkowym

Portal Bankier.pl uruchomił mobilną wersję serwisu dostępną pod adresem m.bankier.pl. Dostosowany do telefonów komórkowych serwis umożliwia dostęp m.in. do informacji finansowych, notowań giełdowych, komunikatów spółek, indeksów zagranicznych oraz kursów walut i wiadomości ekonomicznych.

Serwis m.bankier.pl jest pierwszym na rynku dedykowanym portalem biznesowym w wersji mobilnej. Jest przystosowany do telefonów komórkowych oraz urządzeń mobilnych, takich jak PDA czy MDA.

Serwis m.bankier.pl pozwala dotrzeć m.in. do najnowszych notowań giełdowych, komunikatów spółek oraz komentarzy z rynków finansowych. Mobilna wersja portalu Bankier.pl jest źródłem informacji zarówno dla inwestorów, jak i wszystkich osób poszukujących treści związanych z giełdą, gospodarką, a także finansami. W serwisie m.bankier.pl użytkownicy mają również bezpłatny dostęp do notowań jednostek funduszy inwestycyjnych, kursów walut, a także notowań indeksów zagranicznych.

Źródło: Bankier.pl, Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.