Do urzędu przez telefon komórkowy

Krakowski urząd uruchomił nowy mobilny serwis informacyjny, który za pomocą telefonu komórkowego dostarcza aktualne informacje dotyczące miasta. Z kolei mieszkańcy Krakowa za pomocą telefonu mogą także sprawdzać stan załatwianych spraw w urzędzie.

Serwis mobi.krakow.pl udostępnia wybrane informacje publikowane w portalu Magiczny Kraków w technologii i formacie dostosowanym do urządzeń mobilnych.

Kilka kliknięć w klawiaturę telefonu komórkowego wystarczy, aby uzyskać aktualne informacje miejskie, komunikaty drogowe, prognozę pogody czy kalendarium imprez z Magicznego Krakowa.

Jest także bardziej ciekawsza funkcjonalność. Nowy serwis dla urządzeń mobilnych zawiera ”“ unikalny w skali kraju dla tej technologii - moduł E-Urząd, który umożliwia użytkownikowi sprawdzenie czy nowy dokument, tj. dowód rejestracyjny, dowód osobisty lub prawo jazdy czeka już w urzędzie do odbioru.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.