Era: Niecałe 13 mln użytkowników

Komórkowa sieć Era zbliża się do przekroczenia 13 mln użytkowników sieci. Z danych Deutsche Telecom wynika, że Polska Telefonia Cyfrowa rok 2007 zakończyła liczbą 12,998 mln użytkowników.

Najprawdopodobniej sieć Era zdobyła najmniej nowych klientów wśród czwórki operatorów.
Sieci Era nie udało się dogonić swoich dwóch największych konkurentów ”“ sieci Plus i Orange , którzy już w trzecim kwartale 2007 roku posiadali 13,4 mln użytkowników. Era poprzedni rok zakończył tuż przed poprzeczką 13 mln użytkowników sieci - w ciągu roku sieci przybyło 770 tys. nowych klientów.

Co ciekawe, dokładnie taką liczbę nowych klientów Ery szacowały media już kilka tygodni temu. Według tych szacunków, jest to najmniejsza liczba pozyskanych nowych klientów wśród wszystkich operatorów komórkowych w 2007 roku.

Należy zwrócić uwagę, że liczba pozyskanych przez Erę nowych klientów w ciągu roku jest gorsza od młodej sieci Play, a liczba pozyskanych klientów w czwartym kwartale jest mniejsza o około 40 tys. od tego samego okresu rok wcześniej.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.