mBank mobile, najtańsza oferta na rynku pre-paid

mBank mobile oferuje swoim Klientom najniższe na rynku stawki na połączenia głosowe do wszystkich sieci oraz wysyłanie wiadomości SMS.

45 groszy za minutę połączenia do wszystkich sieci i 14 groszy za wiadomość SMS to, wg porównania opublikowanego w tygodniku Polityka, najtańsza oferta na rynku pre-paid (Polityka, 28.07.2007).

Ponadto, atrakcyjność oferty mBank mobile podnoszą bonusy, jakie otrzymują aktywni Klienci mBanku. Na przykład użytkownik mBank mobile, który miesięcznie dokonuje transakcji kartą kredytową mBanku na kwotę 1500 PLN, otrzyma darmowe doładowanie w wysokości 15 PLN, dzięki czemu cena minuty połączenia do wszystkich sieci spada do 26 gr. Również 15 PLN miesięcznie, przez rok, otrzyma Klient, który zaciągnął kredyt hipoteczny w wysokości 300 tys. PLN.

W ramach programu Darmowe Doładowania premiowane jest również korzystanie z innych produktów mBanku. Klienci inwestujący w fundusze, kupujący akcje, ubezpieczający samochód, czy zaciągający kredyty gotówkowe mogą otrzymywać darmowe doładowania. Dzięki temu aktywni Klienci mBanku mogą sami obniżyć cenę minuty i dzwonić jeszcze taniej.

Aby przystąpić do programu, należy dokonać rejestracji numeru telefonu na stronie PROFIL. Szczegóły programu dostępne są na stronach serwisu mBank mobile oraz w Regulaminach.

Źródło: mBank / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.