mixPlus z nową promocją

Z okazji wprowadzenia nowego darmowego mobilnego portalu sieci Plus, operator wprowadził nową odsłonę promocji w usłudze mixPlus - ”Mixuj Plus.pl”, wprowadzając do oferty nowe telefony.
W ramach nowej promocji w mixPlus pojawiły się nowe telefony - Motorola K1 oraz Nokia 6125. Promocja ma związek z uruchomieniem nowego mobilnego portalu Plus.pl, do którego dostęp jest bezpłatny. W ramach promocji promowany będzie także nowy multimedialny telefon Plusa.

Nowi użytkownicy mixPlus mają możliwość pierwszej aktywacji Darmowego Numeru za 1 zł (normalna cena to 10 zł). Przypomnijmy, że w ramach oferty mixPlus użytkownicy mogą korzystać także z dwóch pakietów obniżających rozmowy w sieci Plus i stacjonarnych: wieczorno-weekendowego i dzienno-weekendowego. Nowością jest pakiet z minutami do wszystkich sieci. Użytkownicy mixPlusa mogą korzystać także z pakietów Internetowych.

Źródło: media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.