Mobilne biuro w kieszeni od LG

LG wprowadza na rynek swój pierwszy smartfon LG KS20 z obsługą HSDPA umożliwiającą pobieranie danych z Internetu (3,6 Mb/s), a dzięki platformie Windows Mobile 6.0 telefon obsługuje aplikacje i dokumenty biurowe.

Telefon LG KS20 został wyposażony w płaski ekran dotykowy LCD o przekątnej 2,8 cala, elegancki i subtelny design (tylko 12,8 mm grubości). Z kolei system Windows Mobile 6.0 ułatwia pracę i umożliwia korzystanie z popularnych aplikacji biurowych, w tym otwieranie i edycję dokumentów takich jak Word, Excel, czy Power Point, a także przeglądanie plików PDF.

Telefon został wyposażony także w zaawansowane funkcje, takie jak moduł komunikacji WiFi, 140 MB wewnętrznej pamięci, obsługę zewnętrznych kart pamięci Micro SD (do 2GB) oraz Bluetooth w wersji 2.0.

Obsługa transmisji HSDPA zapewnia użytkownikom LG KS20 możliwość korzystania z Internetu z szybkością do 3,6 Mb/s, czyli ponad siedmiokrotnie większą niż popularne telefony WCDMA. Obecnie LG KS20 jest już dostępny w sieci salonów Orange . Jego cena na rynku otwartym (bez simlocka) wynosi 2m1 zł zł.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.