Mogą występować telefoniczne opóźnienia

Wiadomości SMS i MMS dochodzą do adresata z kilkunastominutowym opóźnieniem. Brak sygnału, gdy chcemy zadzwonić do bliskich. To dwie głównie niedogodności, które możemy napotkać podczas użytkowania telefonu komórkowego w czasie Świąt i Nowego Roku. Jak będzie w tym roku?

Podczas świąteczno-noworocznego okresu wzrasta obciążenie linii telefonicznych. Większość z nas wystukuje SMS-owe życzenia a także dzwoni do bliskich. Najczęściej telekomunikacyjne problemy możemy napotkać pierwszego stycznia tuż po północy, gdy większość z nas o tej samej porze chwyta za telefon wysyłając SMS oraz dzwoniąc do bliskich z noworocznymi życzeniami.

Co roku użytkownicy komórek zastanawiają się czy ich operator wytrzyma świąteczne obciążenie. Przedstawiciele operatorów nie spodziewają się wielkich zagrożeń, ale jednocześnie nie ukrywają, że drobne niedogodności - jak np. opóźnienia w dostarczaniu SMS-ów - mogą się pojawiać.

Jak będzie w tym roku? Czy operatorzy dobrze przygotowali się do świątecznego SMS-owania? Kto jak nie użytkownicy wiedzą najlepiej z jakimi problemami boryka się jego operator. Jeśli napotkaliście na jakieś problemy podczas świąt zapraszamy do wypowiedzi w komentarzach pod tekstem.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.